بر اساس این گزارش یكی دیگر از علائم نبوغ و استعدادهای ذاتی این كودك این است كه به كودكان...یكی دیگر از علائم نبوغ و استعدادهای ذاتی این كودك این است كه به كودكان موسیقی تدریس می‌كند.
مارك ریو كودك نابغه چینی در سن سه سالگی در كنار مشهورترین نوازندگان پیانو در یك كنسرت بزرگ موسیقی در لندن به نوازندگی پرداخت.
 به گزارش العربیه، وقتی برای اولین بار او را می‌ بینی فكر می‌كنی این كودك با دكمه‌های پیانو بازی می‌كند اما این كودك چینی پیش از دو سالگی نتهای موسیقی را یاد گرفت و نت موسیقی مخصوص خود را برگزید.
نبوغ این كودك و استعدادهایش فراتر از سنش است. وی در كنار ستارگان در برنامه‌های گفتگو در تلویزیون شركت می‌كند و لطیفه می‌گوید.
مادر این کودک که استعدادهای وی را كشف كرده می‌گوید برخی فكر می‌كنند من فرزندم را به این كارها وادار كرده ام اما در حقیقت من آرزوهایش را برآورده می‌كنم.
بر اساس این گزارش یكی دیگر از علائم نبوغ و استعدادهای ذاتی این كودك این است كه به كودكان موسیقی تدریس می‌كند.
وی روزانه هشت ساعت با پیانو تمرین می‌كند.
این كودك در عین حال در مسائل اجتماعی شركت می كند و در جریان زمین لرزه اخیر در سیچوان چین كنسرتی در آمریكا برگزار كرد و درآمد 700 هزار دلاری آن را به كودكانی كه در این زلزله اعضای خانواده خود را از دست داده بودند اختصاص داد.
 
 
 
 
گردآورى: گروه فرهنگ و هنر سيمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: عصر ايران