اپرا وینفری
مجموع دارایی های افراد حاضر در فهرست ثروتمندترین های آمریکا حدود ۱.۷ تریلیون دلار بود که نسبت به ۱.۵ تریلیون دلار سال گذشته....

                                                         
اپرا وینفری ثروت هنگفتی دارد و ظاهرا" از فاش شدن این موضوع هم هیچ هراسی ندارد.
این شخصیت مشهور در رسانه ها ثروتی در حدود ۲.۷ میلیارد دلار دارد و عکس او به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد آمریکا در کنار بیل گیتز و وارن بافت بر روی جلد مجله فوربس چاپ شده است.

در لیست امسال ثروتمندترین افراد آمریکا، بیل گیتز، موسس مایکروسافت، با ثروت ۶۶ میلیارد دلار در جایگاه نخست قرار گرفت و وارن بافت با درآمد ۴۶ میلیارد دلار مکان دوم را بخود اختصاص داد.

میزان ثروت لری الیسون، موسس اوراکل، امسال در مقایسه با سال گذشته ۸ میلیارد دلار افزایش یافت و به ۴۱ میلیار دلار رسید. بیشترین میزان افزایش ثروت در جدول امسال متعلق به این ثروتمند آمریکایی بود و باعث شد او در مکان سوم جدول ثروتمندترین افراد آمریکا قرار بگیرد.
مجموع دارایی های افراد حاضر در فهرست ثروتمندترین های آمریکا حدود ۱.۷ تریلیون دلار بود که نسبت به ۱.۵ تریلیون دلار سال گذشته افزایش چشمگیری داشت .بخشی از این افزایش میزان دارایی ها به دلیل افزایش قیمتها در بازار سهام و بخشی از آن بخاطر جهش در قیمت املاک و مستغلات مخصوصا" در شهرهایی مثل نیویورک و لس آنجلس بود.


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
  
منبع: aftabir.com


مطالب پیشنهادی:
کارگردان ایرانی "تایتانیک2" را می‌سازد
براد پیت: ستارگان هالیوود باید با دستمزد های چندین میلیون دلاری خداحافظی کنند
فیلمبرداری فیلم جدید تام کروز باعث وحشت مردم شد!
خالق «ئی تی» درگذشت +عکس
ماریا کری در فیلم "خدمتکار مخصوص" بازی می کند!