ظاهرا قرار است «پذیرایی ساده» که پخش آن بر عهده هدایت فیلم است از نیمه آبان ماه روی پرده برود.

فیلم سینمایی «پذیرایی ساده» به کارگردانی مانی حقیقی در گروه آزاد اکران می شود.


به گزارش کافه سینما به نقل از بانی فیلم، مذاکرات نهاییبرای اکران این فیلم در گروه آزاد انجام شده و به احتمال فراوان این هفته یا هفته آینده قرارداد اکران آن در شورای صنفی نمایش ثبت می شود. ظاهرا قرار است «پذیرایی ساده» که پخش آن بر عهده هدایت فیلم است از نیمه آبان ماه روی پرده برود. این دومین فیلم از آثار فهرست سیاه حوزه هنری است که اکران عمومی خواهد شد.از جمع این فیلم هااین روزها «من همسرش هستم» روی پرده است و قرار است به مرور بقیه فیلم های تحریمی(به جز برف روی کاج ها) اکران عمومی شوند.

برخلاف برخی شایعات مطرح شده، گفته می شود مشکل حوزه هنری با فیلم «پذیرایی ساده» پابرجاست و این فیلم نمی تواند در سینما آزادی و بقیه سالن های زیر مجموعه حوزه هنری اکران شود. مانی حقیقی این فیلم را سال قبل جلوی دوربین برد که در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر نیز به نمایش درامد.

فیلم داستان زن و مردی است که در یک تصمیم عجیب مبلغ زیادی پول را بین مردم تقسیم می کنند و در این راه با اتفاقاتی روبرو می شوند.گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com / culture
منبع :caffecinema.com
مطالب پیشنهادی:
نیکی کریمی " ایرانیان مقیم ایران " را کلید می زند
عکس گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم ابوظبی
لودر و بیل مکانیکی در لوکیشن مختارنامه
اولين فيلم سه بعدی تاريخ جشنواره تا يك ماه آينده كامل می شود
نمایش و مصرف سیگار باید حذف شود

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
انتقاد محمود شهریاری از گلزار: تفریحات لاکچری گلزار بعد از حذف برنده باش! انتقاد محمود شهریاری از گلزار: تفریحات لاکچری گلزار بعد از حذف برنده باش!

محمود شهریاری، مجری قدیمی تلویزیون با انتشار ویدئویی از محمدرضا گلزار مجری «برنده باش» انتقاد کرد

 
X