شرکت در مسابقه عکس سالانه این موسسه برای شهروندان ایرانی و چند کشور دیگر ممنوع است


شرکت عکاسان ایرانی و چهار کشور دیگر در مسابقه عکس نشنال جئوگرافی ممنوع شد.


به گزارش خبرنگار مهر، موسسه نشنال جئوگرافی اعلام کرد که شرکت در مسابقه عکس سالانه این موسسه برای شهروندان ایرانی و چند کشور دیگر ممنوع است.

تیم برگزار‌کننده مسابقات سالانه عکاسی موسسه و مجله نشنال جئوگرافی اعلام کرد که شرکت برای عکاسان کشورهای ایران وچهار کشور دیگر ممنوع است.
 
این مسابقات که هر سال از سپتامبر تا پایان نوامبر با شرکت حدود20 هزارعکاس از 130 کشور جهان برگزار می‌شود، مسابقه عکاسی در سه بخش مکان‎ها، مردم و طبیعت است که صرفا جنبه هنری و فرهنگی دارد.
 
طبق مقررات اعلام شده از سوی این موسسه که به صورت آنلاین منتشر شده، ضمن اعلام ضوابطی چون رسیدن به سن قانونی در کشور محل اقامت، تاکید شده که شهروندان و کسانی که هم اکنون در کشورهای ایران، کوبا، کره شمالی ، سودان و سوریه  زندگی می‌کنند، مجاز به شرکت در این مسابقه نخواهند بود.
 
طبق همین ضوابط، آثار ارائه شده از سوی عکاسان علاقمند به شرکت دراین مسابقه در صورتی که از شهروندان پنج کشور یاد شده باشد، باطل بوده و از درجه اعتبار ساقط است.
گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com / culture
منبع:mehrnews.comمطالب پیشنهادی:
اولین سریال اکشن پزشکی کلید خورد
مرز نامشخص دیوانگی و عاقلی از نگاه یک فیلمساز
مدیری با سریال جدیدش بازمی گردد!
لیلا حاتمی و رضا عطاران در فیلم جدید مهرجویی
هنوز دلم برای بچه‌های آن زمان تنگ می‌شود
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
برندگان جوایز کن 2019 انتخاب شدند برندگان جوایز کن 2019 انتخاب شدند

ساعتی پیش مراسم اختتامیه هفتاد و دومین دوره جشنواره فیلم کن به پایان رسید و برنده نخل طلای کن ۲۰۱۹ فیلم «پارازیت» ساخته بونگ جون-هو از کره جنوبی شد

 
X