وزير ارتباطات و امورداخلي ژاپن ظرفيت هاي صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران را در توليد آثار راديوو تلويزيوني چشمگير ،مهم و تاثيرگذار خواند

سید عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که به دعوت رسمی وزیر ارتباطات و امور داخلی ومقامات رادیوتلویزیون ژاپن به توکیو سفر کرده است درباره گسترش همکاری ها و تبادل تجربه های تولیدی و فنی رادیو تلویزیونی دو کشور گفتگو کرد

به گزارش خبرنگار اعزامی واحد مرکزی خبر از توکیو ، در دیدار  آقای ضرغامی  با "شین جی تاروتوکو" وزیر ارتباطات وامورداخلی ژاپن برگسترش همکاری های رسانه ای دو کشور تاکید شد.
وزیر ارتباطات و امورداخلی ژاپن گفت معتقدیم که چالش های فراوان موجود در دنیای کنونی را با مبادلات انسانی می توانیم به نحو مطلوبی حل کنیم .

تاروتوکوافزود : در ژاپن فیلم های رزمی و سامورایی دارای روح عدالت خواهی است که نشان می دهد باید از مردم ستمدیده در مقابل ظلم افراد قدرتمند حمایت کرد.
 وزیر ارتباطات و امورداخلی ژاپن ظرفیت های صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران را در تولید آثار رادیوو تلویزیونی چشمگیر ،مهم و تاثیرگذار خواند.

رئیس سازمان صداوسیما هم گفت معادلات جهانی دچار تحول اساسی شده و جمهوری  اسلامی ایران نقش مهمی در تحولات دنیای امروز و آرایش جدید ایفا می کند.

ضرغامی تصریح کرد توصیه من این است که واقعیت های ایران را آنگونه که هست دریافت کنید زیرا رسانه های غربی تصویرگمراه کننده و غیرواقعی از ایران ارائه می کنند.
 آقای ضرغامی همچنین با  "ماسایوکی ماتسوموتو" رئیس شبکه تلویزیونی ژاپن" ان اچ کی " دیدار و گفتگو کرد .

رئیس رسانه ملی گفت همه دنیا تلاش می کنند بدانند در ایران چه می گذرد و واقعیت ها چیست و رسانه  ان اچ کی می تواند به مردم ومسئولان ژاپن دراین زمینه کمک کند
رئیس شبکه تلویزیونی ژاپن هم صداوسیمای جمهوری اسلامی را رسانه ای با  قدرت ، ظرفیت و میزان بالای تاثیرگذاری صداوسیما درتحولات خواند.

 رئیس شبکه" ان اچ کی" گفت ما علاقه مندیم از تولیدات فیلم وسریال صداوسیما در شبکه های تلویزیونی ژاپن استفاده کنیم .
آقای ضرغامی همچنین از بخش های مختلف تلویزیون ان اچ کی  شامل استدیوها ، اتاق های فرمان و مکان های تولید وساخت سریال و فیلم وهمچنین مرکز تحقیقات فنی این رسانه فراگیر در ژاپن دیدن کرد.

رئیس رسانه ملی سپس در دیدار با اعضای  مرکز مطالعات و سیاست گذاری بین المللی ژاپن  با تشریح توانمندی های جمهوری اسلامی گفت : دیوار بی اعتمادی بین ملت ایران و زمامداران آمریکا بالاتر از آن است که با وعده های فریبکارانه و توخالی حقوق قانونی خود را معامله کند و آمریکا فقط بااقدامات عملی می تواند گذشته شرم آور خود را در پیشگاه ملت ایران جبران کند.
گرد آوری: گروه فرهنگ وهنر سیمرغ
www.seemorgh.com /culture
منبع : روابط عمومی صدا و سیمامطالب پیشنهادی:
جیمز کاگنی ایرانی کیه؟
آهو خردمند نقش "فوزیه" را بازی می کند
تاریخچه سینمای کودک و نوجوان
نمی‌دانم اوتادی چرا مدعی شده‌ که می‌خواهد تهیه‌کننده شود ولی مگر می‌تواند؟
عرضه سری جدید " قلب یخی "
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
استقبال از فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» تارانتینو در کن استقبال از فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» تارانتینو در کن

فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» با حضور ستاره‌های هالیوودی در جشنواره کن رونمایی شد و با استقبال گسترده مخاطبان همراه شد

 
X