در مرحله تحقیقات است و از آنجا که فضای کار مستند است لازم نیست کسی نقش ناصر حجازی را ایفا کند.

به گزارش شبکه ایران در حالی که مدتهاست خبر ساخت فیلمی مستند درباره زندگی ناصر حجازی شنیده میشود بهناز شفیعی همسر این فوتبالیست پرآوازه در تازه ترین گفتگویش با «تماشا» از این مساله سخن گفته که این پروژه سینمایی در مرحله تحقیقات است و از آنجا که فضای کار مستند است لازم نیست کسی نقش ناصر حجازی را ایفا کند.


جالب اینجاست که برای آن که کیفیت فیلم افزایش یابد علاوه بر لوکیشنهای تهران، بخشی از فیلم هم در کشورهایی مانند بنگلادش و اتریش که حجازی مدتی را به فعالیت در تیمهای فوتبال این دو کشور پرداخت، فیلمبرداری خواهد شد ضمن اینکه بناست عادل فردوسی پور هم در تهیه آن دسته از فیلمهای ناصرخان که در آرشیو صداوسیما است به همسر حجازی کمک کند.

همه اینها را که کنار بگذاریم وجه جذابتر قضیه آنجاست که پیمان معادی بازیگر دو فیلم اخیر اصغر فرهادی که خودش هم یک فیلم به نام «برف روی کاجها» ساخته که از سوی حوزه هنری توقیف شده موافقت خود برای همکاری جهت نگارش فیلمنامه مستند زندگی ناصر حجازی را اعلام کرده است.

گویا بناست این فیلم بعد از ساخته شدن به صورت محدود در چند سینما روی پرده رفته و سپس به شبکه نمایش خانگی عرضه شود.گردآوری:گروه فرهنگی و هنری سیمرغ
www.seemorgh.com /culture
منبع :inn.ir


مطالب پیشنهادی :
دست تنها"ی مسعود کیمیایی پروانه ساخت ندارد
تمدن دریای اژه ای
محمد آفریده :ساخت "یک خانواده محترم" طبق مجوز سیما فیلم بوده است
گسترش همکاری های راديو تلويزيون ایران و ژاپن
خبر سلامتی ابو الفضل پور عرب
 
 

پربیننده های این بخش

 
X