پلیس فرانسه همسر او الیس را تحت نظر دارد تا پیر را د ستگیر كند

فیلم «گردشگر» با بازی جانی دپ امشب ساعت 21 از شبكه نمایش روی آنتن می‌رود.در این فیلم آنجلینا جولی نقش مقابل جانی دپ را بازی می‌كند.
داستان این فیلم درباره پیر است كه از یك تبهكار 744 میلیون یورو دزدیده است، پلیس فرانسه همسر او الیس را تحت نظر دارد تا پیر را دستگیر كند. پیر به وسیله یك پستچی به الیس اطلاع می‌‌دهد كه سوار قطار شود با شخصی كه شباهت به او دارد همسفر شود تا ماموران را فریب دهد. الیس نیز همین كار را انجام می‌دهد. پلیس در ابتدا فكر می‌كند فردی كه در قطار همسفر الیس است پیر است و دستور دستگیری وی را صادر می‌كنند، ولی متوجه می‌شوند او معلم ریاضی است و همسرش در یك تصادف كشته شده است. الیس و پیر در ونیز با هم همراه می‌شوند و...در هفته جاری شبكه نمایش فیلم‌های پنجره مخفی، جستجوی ناكجاآباد، چارلی و كارخانه شكلات‌سازی و دزدان دریایی كارئیب 4 را برای پخش در ساعت 21 در نظر گرفته است. در همه این فیلم‌ها جانی دپ نقش اصلی را بازی می‌كند.

«پنجره مخفی» را دیوید كوپ كارگردانی كرده است. ماریا بلو و جان تورتور در این فیلم نقش‌های مقابل جانی دپ را بازی می‌كنند. داستان این فیلم درباره اتفاقاتی است كه در زندگی یك نویسنده رخ می‌دهد. مورت رینی نویسنده‌ای است كه به مرور و بر اثر اتفاقاتی متوجه می‌شود،‌ آنچه در یكی از كتاب‌هایش نوشته در زندگی واقعی‌اش رسوخ می‌كند...

فیلم «جستجوی ناكجاآباد» را، مارك فاستر كارگردانی كرده است.كیت وینسلت در این فیلم نقش مقابل جانی دپ را بازی می‌كند. فیلم «چارلی و كارخانه شكلات‌سازی» را هم تیم برتون كارگردانی كرده است. این فیلم فانتزی در سراسر دنیا و بخصوص در میان كودكان طرفداران زیادی دارد. جانی دپ هم بازیگری است كه به همكاری با تیم برتون علاقه‌مند است و در فیلم‌های انیمیشنی كه این كارگردان می‌سازد به عنوان گوینده یكی از شخصیت‌های اصلی با او همكاری می‌كند. جانی دپ در فیلم انیمیشن «عروس مرده» ساخته تیم برتون به جای شخصیت اول فیلم صحبت كرد. از دیگر كارهای فانتزی این بازیگر می‌توان به فیلم آلیس در سرزمین عجایب اشاره كرد. جانی دپ در فیلم انیمیشن «رَنگو» به جای شخصیت اصلی این فیلم كه یك مارمولك است، صحبت كرده است.

از دیگر فیلم‌های جانی دپ كه این هفته از شبكه نمایش روی آنتن می‌رود، فیلم دزدان دریایی كارائیب 4 است. پنه‌لوپه كروز در این فیلم نقش همسر جانی دپ را بازی می‌كند.

 
گردآوری :گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع : jamejamonline.ir


مطالب پیشنهادی :
نیکول کیدمن باردیگر در یک درام دلهره‌آور
چرا لیلا حاتمی در "چه خوبه برگشتی" حضور ندارد؟
دلایل موفقیت سریال های کره ای
حامد بهداد در تله دوربین مخفی
بدون نان و آب می‌شود زندگی کرد ولی بدون «دونگ‌یی» نه!

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان

یکی از مشهورترین و زیباترین جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی ایران سی و سه پل یا همان پل الله وردی خان است که در شهر اصفهان قرار دارد. در این مطلب تصمیم داریم به معماری سی و سه پل بپردازیم و حقایق جالبی را در رابطه با این مکان تاریخی مطرح کنیم

 
X