سیمرغسیمرغ

نژادی از موجودات بیگانه به نام «میمیکس» ، به زمین حمله و شهرها را تکه‌تکه کرده‌اند برده‌اند...


 بازیگر نامزد اسکار در اقتباس سینمایی از رمان تحسین‌شده «تنها چیزی که نیاز داری کشتن است» نوشته هیروشی ساکورازاکا نقش یک نظامی را بازی می‌کند.
به گزارش خبرآنلاین، شرکت برادران وارنر پیکچرز اولین عکس تام کروز در این تریلر علمی تخیلی را منتشر کرد.
 
«تنها چیزی که نیاز داری کشتن است» به کارگردانی داگ لیمان 14 مارس 2014 اکران می‌شود.

داستان در آینده نزدیک روی می‌دهد. نژادی از موجودات بیگانه به نام «میمیکس» که شکل کندو هستند، به زمین حمله و شهرها را تکه‌تکه کرده‌اند و میلیون‌ها تن از انسان‌ها را از بین برده‌اند. ارتش‌های کشورهای مختلف برای آخرین حمله به بیگانه گرد هم آمده‌اند.سرهنگ دوم بیل کیج با بازی کروز که تجربه شرکت در هیچ جنگی را ندارد، درگیر نبرد با بیگانه می‌شود و در همان دقایق اول می‌میرد، اما قبل از مرگ یک موجود بیگانه را هم از پا درمی‌آورد. زمانی که کیج به هوش می‌آید متوجه می‌شود در شروع همان روزی است که وارد نبرد شد. او بار دیگر می‌جنگد و باز می‌میرد. این مسئله مرتب تکرار می‌شود. درگیری فیزیکی با بیگانه کیج را وارد حلقه زمان کرده است. 

کیج با هر نبرد، قوی‌تر و باهوش‌تر می‌شود و هر بار با مهارت بیشتر با میمیکس درگیر نبرد می‌شود و در این راه ریتا وراتاسکی (امیلی بلانت) یکی از جنگجویان نیروهای ویژه در کنار او قرار می‌گیرد. در همان حال که کیج و وراتاسکی با موجودات بیگانه مبارزه می‌کنند، تکرار هر نبرد فرصتی برای آن‌هاست که کلید نابودی مهاجمان بیگانه و نجات زمین را پیدا کنند.

تام کروز برای فیلم‌های «متولد چهارم ژوئیه»، «جری مگوایر» و «ماگنولیا» نامزد اسکار بوده است.

داگ لیمان کارگردان فیلم‌هایی چون «برو»، «هویت بورن»، «آقا و خانم اسمیت»، «جامپر / جهنده» و «بازی عادلانه» است.


گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir


مطالب پیشنهادی :

اسپیلبرگ:"جنگ ستارگان" بچه های لوکاس هستنند


هری پاتر شاخ درآورده!هیچکاک و فیلمی در باره "روانی"چوب حراج به یادگار‌های مشهور سینمای هالیوودفیلمبرداری صحنه‌های درگیری خیابانی فیلم "چ" 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X