هر بازیگری آرزویش این است که در فیلم‌های معتبر بازی کند. قطعاً من نیز هر فیلمی که بازی کرده‌ام شاهکار هنری نبوده، اما نیتم این بود.

بازیگر فیلم «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» می‌گوید بعد از جشنواره به دلیل حساسیت‌هایش در مورد انتخاب نقش حدود 10 ماه بیکار بود.به گزارش خبرآنلاین، جمعه شب برنامه تلویزیونی «هفت» میزبان یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون بود.

یکتا ناصر در ابتدا با اشاره به روند حضورش در عرصه سینما و تلویزیون گفت: «هر بازیگری آرزویش این است که در فیلم‌های معتبر بازی کند. قطعاً من نیز هر فیلمی که بازی کرده‌ام شاهکار هنری نبوده، اما نیتم این بود از میان انتخاب‌هایی که داشتم بهترین را انتخاب کنم. هرچند گاهی اوقات آدم ناگزیر است برای ماندن در سینما کار کند و نشان دهد که می‌‌تواند.»


او که پارسال در جشنواره فجر برای بازی در فیلم «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد، در ادامه گفت: «همیشه تلاش کردم انتخاب‌هایم باعث پشیمانی‌ام نشود. این رویه را بعد از دریافت سیمرغ نیز ادامه دادم و همین باعث شد حدود 10 ماه بیکار باشم.»


او در ادامه درباره نوع انتخاب‌هایی که یک بازیگر بعد از دریافت یک جایزه معتبر باید داشته باشد گفت: «مشکل دریافت جایزه این است که برخی کارگردان‌ها فکر می‌کنند دیگر تنها باید بعضی نقش‌ها را به آن بازیگر پیشنهاد کرد. برای بازی در این فیلم نیز مثل بقیه کار‌هایم انرژی گذاشتم، اما کارگردان، تهیه کننده و فیلمنامه خوب باعث شد بازی من هم دیده شود. بیشترین تاکید من روی فیلمنامه کار است چون فیلم «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» فیلمنامه بسیار خوبی داشت و همین فیلمنامه باعث تمایز آثار از یکدیگر می‌شود.»


او ادامه داد: «زمانی که بازی در «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» به من پیشنهاد شد احساس کردم این نقش، نقش مکمل خوبی است، چون ریزه کاری‌هایی دارد که می‌شوند روی آن کار کرد. این نقش با وجود سکانس‌های کم اما شخصیت‌پردازی داشت و چندبعدی بود. گریم این نقش بسیار ریزبینانه وهوشمندانه بود و کمک کرد بتوانم به آن کاراکتر نزدیک شوم.»گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir


مطالب پیشنهادی:
هفتمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی
نظر شهید آوینی در باره 'قیصر' و 'سفر سنگ' مسعود کیمیایی
اکبر عبدی در نقش یک پیرزن شمالی
شایعاتی که سوپراستار سینما را آزرده کرد
فیلم‌نامه‌سفارشی: قلم به مزدی

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
پرویز بهرام درگذشت + بیوگرافی و علت فوت پرویز بهرام درگذشت + بیوگرافی و علت فوت

پرویز بهرام، دوبلور سرشناس کشورمان، صبح امروز (دوشنبه ۶ خرداد)، پس از چند سال بیماری در سن ۸۶ سالگی درگذشت

 
X