واکنش میرکریمی به حواشی «من مادر هستم»


رضا میرکریمی در پی حواشی این روزهای اکران فیلم «من مادر هستم» فریدون جیرانی یادداشتی را منتشر کرد.

این کارگردان سینمای ایران در این یادداشت که در اختیار بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گذاشته آورده است: «دیشب فیلم جیرانی را در سینما جوان دیدم و نفهمیدم چرا با پخش آن مخالفت می‌شود. باید پذیرفت که در درون هر هشدار اجتماعی، واقعیتی تلخ نهفته است و نمی‌توان از این منظر به لحن بی‌پروا و احیانا تلخ یک فیلم ایراد گرفت.»

کارگردان فیلم سینمایی «یه حبه قند» در بخش پایانی یادداشتش با اشاره به فیلم «من مادر هستم» نوشته است: «از محتوا که بگذریم، به نظرم این فیلم بهترین کار سازنده‌اش است درست مثل فیلم‌های «بی خود و بی جهت» و «پذیرایی ساده» که آن‌ها هم خوش‌ساخت‌ترین آثار فیلمسازانشان هستند».

به گزارش ایسنا‌، طی چند روز گذشته و با آغاز اکران فیلم «من مادر هستم» انصار حزب‌الله در دو بیانیه جداگانه نسبت به این فیلم اعتراض کردند. آن‌ها در بیانیه دومشان از تجمع مقابل وزارت ارشاد در روز شنبه 11 آذرماه خبر دادند.


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی:
استاد فرشچیان برای طراحی ضریح ریالی گرفته است ؟
انتقاد فراستی از بیانیه انصارحزب‌الله
گفته‌های منتشر نشده از «فهیمه راستکار» بانوی دوبله ایران
واژه‌های تعزیه را بشناسید
بیانیه انصار حزب‌الله را نخوانده‌ام!

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد

جیسون موموآ بازیگر پیشین بازی تاج و تخت در نقش کال دوروگو اثر زخم بزرگ و عمیقی بر روی ابرویش دارد که با گریمش در این سریال به او چهره فرد خشن و وحشی را داده بود. زخمی که مجبور شد 140 تا بخیه بخورد

 
X