کارگردان فیلم سینمایی «بغض» در تازه‌ترین تجربه سینمایی خود یک فیلم صامت را جلوی دوربین خواهد برد.

رضا درمیشیان که این روزها فیلم سینمایی «بغض» را روی پرده سینما دارد در حال آماده سازی فیلم تازه ای است که با ساختار صامت جلوی دوربین خواهد رفت.
 

فیلمبرداری این فیلم همچون ساخته قبلی درمیشیان که در استانبول بود، قرار است خارج از کشور باشد. با این حساب، این فیلم اولین فیلم صامت سینمای پس از انقلاب خواهد بود.فیلمنامه این فیلم را رضا درمیشیان نوشته که مضمونی اجتماعی دارد و احتمالاً زمستان امسال جلوی دوربین می‌رود.


«بغض» در اولین حضور بین المللی خود در بخش رقابتی فیلم های اول سی و ششمین جشنواره فیلم مونترال کانادا مورد استقبال منتقدان قرار گرفت و سپس در بیست و هشتمین جشنواره فیلم ورشو در کشور لهستان و پنجمین جشنواره فیلم دیدار تاجیکستان و دومین جشنواره فیلم های استرالیا و بیست و ششمین جشنواره بین المللی بارباکان اسلواکی و سومین جشنواره فیلم های ایرانی لندن ، دوازدهمین جشنواره فیلم مهاجرت تورنتو، بیستمین جشنواره فیلم هنر فیلمبرداری کمرایمیج لهستان و دومین جشنواره فیلم هانوی ویتنام به نمایش درآمده است.
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:khabaronline.ir


مطالب پیشنهادی:
نقش جدید لیلا حاتمی برای حضور در جشنواره فیلم فجر
عوامل "محمد (ص)" برای فیلمبرداری و مراحل فنی به کدام کشورها سفر خواهند کرد؟
فریبرز عرب نیا امروز سرصحنه «چ» حاضر شد؟
ضربه «فارسی‌وان» از حمله مغول و سوزاندن کتابخانه ها سهمگین‌تر است
با شمس الدین غازی, پرفروش ترین هنرمند سال 90 آشنا شوید
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان آشنایی با معماری شگفت انگیز سی و سه پل اصفهان

یکی از مشهورترین و زیباترین جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی ایران سی و سه پل یا همان پل الله وردی خان است که در شهر اصفهان قرار دارد. در این مطلب تصمیم داریم به معماری سی و سه پل بپردازیم و حقایق جالبی را در رابطه با این مکان تاریخی مطرح کنیم

 
X