سیمرغسیمرغ

سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی» در 54 قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه کنندگی«محمد رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و چهار ماه از آغاز پخش آن می گذرد.

با پخش قسمت سیزدهم سریال تلویزیونی « کلاه پهلوی »، مخاطبان این سریال شاهد بحث و جدل مریلا زارعی بازیگر نقش «فروغ» با نگین محسنی در نقش « بلانش » خواهند بود.

 

به گزارش روابط عمومی این سریال تلویزیونی، در قسمت سیزدهم کلاه پهلوی که جمعه بیست و چهارم آذرماه پخش خواهد شد، مخاطبان شاهد ادامه تدریس زبان فرانسه توسط بلانش در مدرسه زنان سامان خواهند بود. در این قسمت می‌بینیم بلانش در پوشش آموزش زبان فرانسه تلاش می‌کند سبک زندگی زنان سامان را تغییر دهد و به همین دلیل با تعریف و تمجید از زنان فرانسوی و مبارزه آنها برای کسب حقوق برابر، فضایی غیرواقعی از زنان فرانسوی را در ذهن زنان سامان به وجود می‌آورد. این مساله با اعتراض شدید فروغ مواجه می شود و این دو با یکدیگر در این زمینه بحث می‌کنند.

همچنین در این قسمت معامله سکه های عتیقه میان کریم و فرخ ادامه می یابد و کریم از این راه به پول خوبی دست پیدا می کند. بینندگان قسمت سیزدهم همچنین شاهد اختلاف نظر و جر و بحث شدید بلانش و فرخ خواهند بود که این مساله روابط آنها را تحت الشعاع قرار می دهد.

همچنین با پخش قسمت سیزدهم این سریال تلویزیونی، فصل اول کلاه پهلوی به پایان می رسد و از هفته آینده با پخش قسمت چهاردهم بینندگان شاهد تغییرات وسیع در قصه و فضای این سریال خواهند بود.

سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی» در 54 قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه کنندگی«محمد رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و چهار ماه از آغاز پخش آن می گذرد. گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: farsnews.com
 


مطالب پیشنهادی :
باز هم«آلیس» به «سرزمین عجایب» باز می گردد؟
مهراوه شریفی نیا بر بالین مادری قهرمان
به مناسبت هشتاد و هفتمین سالروز تولد احمد شاملو
بازیگری که از ایفای نقش "دایانا" در دو سال آخر زندگی اش هیجان زده است
سریال "خاک و آتش" جدیدترین کار فریبرز عرب نیا و میترا حجار به تلویزیون می آید
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
جولیا رابرتز: به خاطر صحنه های ناجور بازی تاج و تخت را ندیدم!جولیا رابرتز: به خاطر صحنه های ناجور بازی تاج و تخت را ندیدم!

جولیا رابرتس بازیگر سرشناس آمریکایی و برنده جایزه اسکار فاش کرده که تا به حال حتی یک قسمت از «بازی تاج و تخت» را ندیده است. او در گفت‌وگو با پاتریشیا آرکت دیگر بازیگر برنده اسکار درباره دلایلش صحبت کرده است

ads-culture-left-2
 
X