سیمرغسیمرغ

مدیر پورتال جامع کودک یادآور شد: بخش فروشگاه نیز یکی از بزرگترین و به‌روزترین فروشگاه‌های الکترونیکی در ایران خواهد شد.

مدیر پورتال جامع کودک شبکه دوم سیما از ایجاد ساختمان خبرگزاری در محل سایت این رسانه و انجام مذاکراتی با بخش کودک و نوجوان کتابخانه ملی برای بخش کتابخانه خبر داد.

محمد فتح‌الله‌زاده، مدیر پورتال جامع کودک شبکه دوم سیما درباره میزان بازدیدهای این رسانه گفت: از اواسط تیر ماه تا 23:59 شب گذشته 11 میلیون و 670 هزار و 377 کلیک و پیگیری داشتیم. در واقع نسخه آزمایشی رسانه مجازی کودک و نوجوان از اواسط تیرماه راه اندازی شد و امروز به افتتاح رسمی رسید.

وی در پاسخ به اینکه بخش کتابخانه این پورتال چه زمانی راه‌اندازی می‌شود، توضیح داد:‌ در حال رایزنی‌ هستیم و با واحد کودک و نوجوان کتابخانه ملی نیز صحبت کرده‌ایم و نحوه ارتباط و تعامل‌ها باید مشخص شود.


رسانه مجازی کودک شبیه یک شهر است

مدیر پورتال جامع کودک یادآور شد: بخش فروشگاه نیز یکی از بزرگترین و به‌روزترین فروشگاه‌های الکترونیکی در ایران خواهد شد. سرفصل‌های پورتال نیز سه گونه هستند؛ برخی محصولات و مطالب که می‌تواند مستقیم از سوی کودکان و نوجوانان مورد استفاده قرار گیرد، برخی دیگر از محصولات مربوط به کودکان و نوجوانان است ولی مناسب اولیا و مربیان است و گونه سوم هم به صنایع مربوط به حوزه کودک و نوجوان مربوط می‌شود.

فتح‌الله زاده تصریح کرد: بخش مذهبی نیز با رویکردهای مختلفی خواهد بود و در این زمینه مناسبتی عمل می‌کنیم. به شکلی که با مناسبت‌های گوناگون چهره سایت ما که شبیه یک شهر است، تغییر می‌کند. بخش‌های آموزشی و نیازمندی‌های مذهبی را نیز در این قسمت منظور خواهیم کرد.

وی افزود: قرارست تا پایان امسال بخش‌های فعال به صورت مجزا و ترکیبی به 27 سرفصل برسند. همینطور پیش‌بینی می‌شود خبرگزاری کودکان نیز در سایت قرار گیرد و دهه فجر از آن رونمایی کنیم.گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: mehrnews.com
 


مطالب پیشنهادی :
باز هم«آلیس» به «سرزمین عجایب» باز می گردد؟
به مناسبت هشتاد و هفتمین سالروز تولد احمد شاملو
سریال "خاک و آتش" جدیدترین کار فریبرز عرب نیا و میترا حجار به تلویزیون می آید

نخستین تصاویر از لیلا حاتمی در فیلم جدیدش، «سر به مهر»

احسان علیخانی برای شب یلدا به تلویزیون باز می گردد؟
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X