سیمرغسیمرغ

این نمایشنامه متنی کاملا اجتماعی و نوشته سینا آذین است و مهناز افشار و ستاره پسیانی بازیگران آن هستند.

صابر ابر دومین تجربه کارگردانی خود را با بازی مهناز افشار و ستاره پسیانی به صحنه می‌برد. این هنرمند جوان تئاتر که پیش از این نمایش «واوها، ویرگول‌ها» را اجرا کرده بود، قصد دارد بهمن ماه امسال بعد از جشنواره تئاتر فجر، نمایش «مسافرهای عزیز گورشونو گم کنند، لطفا» را اجرا کند.

این نمایشنامه متنی کاملا اجتماعی و نوشته سینا آذین است و مهناز افشار و ستاره پسیانی بازیگران آن هستند.

در حال حاضر تمرین این اثر نمایشی شروع شده و گروه اجرایی امیدوارند بهمن ماه بعد از جشنواره تئاتر فجر نمایش‌شان را به صحنه بیاورند.

صابر ابر این روزها مشغول تمرین دو نمایش «هملت» به کارگردانی رضا گوران و «ننه دلاور پشت در» به کارگردانی سجاد افشاریان است که نمایش اول به زودی به صحنه می‌رود و نمایش دوم نیز برای شرکت در جشنواره تئاتر فجر آماده اجرا می‌شود.

 او پیش از این نمایش «واوها، ویرگول‌ها» را با گروهی از هنرجویان تئاتر موسسه فرهنگی هنری «کارنامه» سال 89 در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه برده بود.
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:farsnews.com


مطالب پیشنهادی:
موضوع شکایت علی رضا خمسه از عوامل یک فیلم سینمای کودک!
صحبت های خواندنی "لوریس چکناواریان" بعد از دیدن مستند "اکتبر 1937"
اهالی «شکرستان» یک سال استراحت می‌کنند!
بزرگ ترین سالن کنسرت ایران چگونه ساخته می شود؟
پخش سریال کلاه پهلوی متوقف می شود اگر...
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!

فرش قرمز جشنواره کن بار دیگر به صحنه اعتراض سیاسی تبدیل شد و روز شنبه حامیان حق انتخاب زنان برای سقط جنین پیش از نخستین نمایش فیلم مستند «بگذار قانون باشد» ساخته خوان سولاناس کارگردان آرژانتینی روی فرش قرمز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

ads-culture-left-2
 
X