آل پاچینو را هرگز این‌گونه ندیده‌ بودید!
پاچینو در سال‌های اخیر هر چقدر در سینما حضور موفقی نداشته، در تلویزیون جبران کرده است! دو حضور او در تلویزیون در پروژه‌های فرشتگان در آمریکا و شما جک را نمی‌شناسید دو باز جوایز امی و گلدن‌گلوب را برای سلطان بازی‌سازان به ارمغان آورده است.
اخیراً دو عکس جدید از آل پاچینو در فیلم تلویزیونی فعلاً بدون نامی که به زندگی فیل اسپکتور، تهیه‌کننده مشهور و جنجالی موسیقی می‌پردازد، منتشر شده است.
 اسپکتور در دهه شصت تجربه کار با بزرگ‌ترین خوانندگان راک آن دوران را داشت. اما پس از قتل لانا کلارکسون، بازیگر 40 ساله در سال 2003، پای اسپکتور به این پرونده باز و در نهایت او به اتهام قتل درجه دو و حمل سلاح به 19 سال زندان محکوم شد. با توجه به این که وکلای اسپکتور هنوز در تلاش برای آزادی او هستند و همچنین این نکته که نگاه دیوید ممت به اسپکتور نگاه مثبتی است (حضور چهره کاریزماتیکی چون پاچینو به روشنی این نکته را آشکار می‌کند. ضمن این که خود ممت اعلام کرده که اسپکتور را گناهکار نمی‌داند) باعث نگرانی‌هایی در میان شاکیان پرونده شده است. هلن میرن (ملکه، گاسفورد پارک) و جفری تامبور (خماری، چگونه گرینچ کریسمس را دزدید) از دیگر بازیگران این فیلم تلویزیونی هستند. پاچینو در سال‌های اخیر هر چقدر در سینما حضور موفقی نداشته، در تلویزیون جبران کرده است! دو حضور او در تلویزیون در پروژه‌های فرشتگان در آمریکا (مایک نیکولز، 2003) و شما جک را نمی‌شناسید (بری لوینسن، 2010) دو باز جوایز امی و گلدن‌گلوب را برای سلطان بازی‌سازان به ارمغان آورده است. پاچینو این بار هم با یک کارگردان باتجربه و کارکشته (دیوید ممت) همکاری کرده است. آیا قرار است شاهد پروژه‌ای دیگر به سبک شما جک را نمی‌شناسید باشیم؟ فیلمی که به زندگی یک فرد جنجالی می‌پردازد و تصویر همدلی‌برانگیزی را از او ارائه می‌دهد؟ هر چه باشد، همه ما می‌دانیم که آل پاچینو استاد همدلی‌برانگیز جلوه دادن شخصیت‌هایی است که در نگاه اول کاراکترهای چندان مثبتی هم به نظر نمی‌رسند!

هنوز تاریخ دقیق نمایش این فیلم تلویزیونی مشخص نشده است. اما با انتشار این عکس‌ها،‌ به نظر می‌رسد با آن روز فاصله چندانی نداریم.
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:caffecinema.com


مطالب پیشنهادی:
اندیشه فولادوند: محسن تنابنده فقط همکار سینمایی من است
نگاهی به زندگی «برد پیت» بازیگر در آستانه 49 سالگی
خاک سپاری جاهد جهانشاهی در سکوت
جایزه‌ی ویژه هیات داوران جشنواره‌ی فیلم دوبی برای یک مستند ایرانی
قدیمی‌ترین و اولین زن آهنگر کشور درگذشت