سیمرغسیمرغ

امسال ویژه برنامه‌های شب یلدا بین چهار شبکه تقسیم شده است وشبکه‌های یک و چهار برنامه‌ای برای این شب ندارند.

 
امسال هم طبق روال سال‌های گذشته شبکه‌های سیما با ویژه برنامه‌هایی به استقبال بلند‌ترین شب سال می‌روند.


شبکه یک سیما امسال هیچ ویژه برنامه‌ای را برای شب یلدا تدارک ندیده است.


شبکه دو سیما نیز با ویژه برنامه «خانواده عزیز» به استقبال شب یلدا می‌رود وتمام مجریان شبکه دو سیما در این ویژه برنامه حضور دارند. «خانواده عزیز» از ساعت 20 تا22:30 روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.


شبکه سه سیما نیز با ویژه برنامه‌ای را برای شب یلدا در نظر گرفته است. مدتی قبل حضور احسان علیخانی به عنوان مجری این برنامه تلویزیونی مطرح شد و خبر رفع ممنوع الفعالیت بودن این مجری تلویزیون سرزبان‌ها افتاد.

احسان علیخانی با ویژه برنامه «شب یلدا» پس از9 ماه دوری از رسانه ملی بار دیگر به تلویزیون بر می‌گردد. این ویژه برنامه قرار است از ساعت 23:30روی آنتن شبکه سه سیما برود.

آخرین اجرای احسان علیخانی در تلویزوین به برنامه شب تحویل سال شبکه دو باز می‌گردد.


شبکه چهار سیما نیز امسال ویژه برنامه‌ای برای شب یلدا در نظر نگرفته است.


شبکه تهران ویژه برنامه «شب نشینی» را با اجرای حسن رفیعی وعبدالرضا امیراحمدی روی آنتن می‌فرستد. مرتضی احمدی، محمد رضا طالقانی، علیرضا افتخاری، بهنام صفوی و بازیگران سریال دختران حوا برخی از مهمانان «شب نشینی» هستند. این ویژه برنامه از شهرک غزالی و از ساعت 21 به مدت 120 دقیقه پخش خواهد شد.


شبکه آموزش هم «رادیو هفت» را ویژه شب یلدا روی آنتن می‌برد. این برنامه که با شعار «خانواده ایرانی» برای بلند‌ترین شب سال تدارک دیده شده است، متفاوت‌تر از سایر شب‌ها پخش خواهد شد.


محمد صوفی یکی از تهیه کنندگان این برنامه به خبر آنلاین گفت: «با توجه به شعار برنامه هر کدام از مجریان برنامه با یکی از اعضای خانواده‌شان در برنامه حضور دارند و برنامه را اجرا می‌کنند، داستان خوان‌های برنامه هم قصه‌های یلدایی می‌خوانند و چند ترانه قدیمی به‌صورت اختصاصی برای «رادیو هفت» بازخوانی شده است و طبق روال همیشه چهره‌هایی از سینما و تلویزیون نیز در برنامه حضور دارند که متن‌هایی یلدایی می‌خوانند که خانم افسانه بایگان یکی از همین چهره‌ها است.»


 «رادیو هفت» پنجشنبه 30 آذر از ساعت 22تا 1 بامداد روی آنتن می‌رود.
گردآوری: گروه فرهنگ وهنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:khabaronline.ir


مطالب پیشنهادی:

حاتمی کیا برای «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» چقدر دستمزد گرفت؟
امیر جعفری از انصار حزب الله چه تقاضایی دارد؟
کمانچه کیهان کلهر باز برتر شد
شاه آبادی:موسیقی پاپ بدون اطلاع ما تعطیل نمی شود
کاهانی:حوزه هنری از جیب بقیه مایه نگذارد تا به آرمانش برسد
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!

فرش قرمز جشنواره کن بار دیگر به صحنه اعتراض سیاسی تبدیل شد و روز شنبه حامیان حق انتخاب زنان برای سقط جنین پیش از نخستین نمایش فیلم مستند «بگذار قانون باشد» ساخته خوان سولاناس کارگردان آرژانتینی روی فرش قرمز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

ads-culture-left-2
 
X