سیمرغسیمرغ

آهنگسازان مطرحی که در این آلبوم همکاری داشته اند احسان خواجه امیری، پدرام کشتکار و بابک رادمنش،حسین سالاری مقدم،شاهین خسروآبادی و امین قباد هستند و...

  امیراحسان فدایی خواننده خوب موسیقی پاپ کشورمان که با خواندن تیتراژسریال "چمدان" به همراه حسین خواجه امیری(ایرج) توانست جا پای خود را در موسیقی محکم تر کند این بار با دو آلبوم جدید به بازار موسیقی می آید.

امیر احسان فدایی گفت: دو آلبوم جدید آماده انتشار داریم که اولی آلبوم خودم است که مجوز آن گرفته شده و دیگری آلبوم استاد ایرج می باشد که در انتظار مجوز هستیم.

وی افزود: آلبوم جدیدم " منو حس کن " نام دارد که دوازده قطعه است و یک کار کاملا به روز با تم پاپ تلفیقی برای نسل جوان است.
اوادامه داد: آهنگسازان مطرحی که در این آلبوم همکاری داشته اند احسان خواجه امیری، پدرام کشتکار و بابک رادمنش،حسین سالاری مقدم،شاهین خسروآبادی و امین قباد هستند. اشعار آن نیز توسط اهورا ایمان، حسین متولیان، دکترافشین یداللهی، بابک رادمنش و محمد بکرانی سروده شده اند.

وی اظهار داشت: دو قطعه این آلبوم با حضور خواننده میهمان استاد ایرج است ولی اگرآلبوم استاد که در آن همخوانی داشته ام منتشر شود این دو قطعه را حذف خواهم کرد.

امیراحسان فدایی درباره آلبوم استاد ایرج گفت: این آلبوم یازده قطعه است به آهنگسازی و تنظیم بهنام خدارحمی و ترانه سرایی محمدعلی بهمنی، محمدبکرانی،بابک رادمنش و حسین متولیان.
وی اظهار داشت:هر دو آلبوم آماده انتشار است اما هنوز آلبوم استاد ایرج مجوز نگرفته است اما اگر آلبوم ایشان مجوز بگیرد آلبوم "منو حس کن" را یک ماه بعد از این آلبوم منتشر خواهم کرد.گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:inn.ir


مطالب پیشنهادی:
باران کوثری:اگر خطایی کرده ام , حاضرم بهایش را بپردازم!
مسعود جعفری جوزانی برای کدام نقش از ۵۰۰ نفر تست گرفته است؟
گران‌ترین آثار اکسپو عکس تهران
می‌فهمم کارگردان چند مَرده حلاج است !
این نمایش به هما روستا تقدیم شد؟
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X