شورای عالی اکران پس از به نمایش درآمدن «من مادر هستم» به ریاست وزیر ارشاد فیلم را مورد بازبینی قرار داد و در نهایت این شورا جهت رفع برخی سوء تفاهم‌ها پیشنهاد داد که ...

سیدغلامرضا موسوی تهیه‌کننده فیلم‌ سینمایی «من مادر هستم» گفت: «اخیرا شایعه‌ کردند این فیلم سانسور شده که احتمالا دلیل آن می‌تواند اطلاعیه شورای عالی اکران فیلم باشد.»

وی یادآور شد: «شورای عالی اکران پس از به نمایش درآمدن «من مادر هستم» به ریاست وزیر ارشاد فیلم را مورد بازبینی قرار داد و در نهایت این شورا جهت رفع برخی سوء تفاهم‌ها پیشنهاد داد که 31 فرم ثانیه از فیلم کسر شود.»

موسوی در بخش پایانی سخنانش گفت: «فریدون جیرانی کارگردان فیلم با توجه به اینکه کسر 31 فرم ثانیه لطمه‌ای به فیلم وارد نمی‌کرد و ضمنا می‌توانست برخی سوء تفاهم‌ها را برطرف کند با این پیشنهاد موافقت کرد. خوشبختانه پیشنهاد شورای عالی اکران کاملا حرفه‌ای و تخصصی بود و به داستان فیلم لطمه‌ای وارد نساخت بنابراین شایعات سانسور فیلم تکذیب می‌شود.»


گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:khabaronline.ir


مطالب پیشنهادی:
جراحی بینی سحر ولدبیگی در تله فیلم "یک دماغ ناقابل"
نقش "ثریا" در "معمای شاه" را مهراوه شریفی نیا بازی می کند یا هنرپیشه لبنانی؟
یکی از خوانندگان گروه آرین در سریال "کلاه پهلوی" + عکس
گزارش تصویری: فیلم سینمایی "من و زیبا"
کدام شخصیت ها فیلم شدند؟
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد

جیسون موموآ بازیگر پیشین بازی تاج و تخت در نقش کال دوروگو اثر زخم بزرگ و عمیقی بر روی ابرویش دارد که با گریمش در این سریال به او چهره فرد خشن و وحشی را داده بود. زخمی که مجبور شد 140 تا بخیه بخورد

 
X