چوب حراج بر دارایی های بروس لی خورد! + تصاوی
دوستداران و هواداران بروس لی چهره رزمی‌کار فقید فیلم‌های اکشن می توانند لباس های و لوزام جانبی هنرهای رزمی او را خریداری کنند.
به نقل از د رپ، برخی از وسایل شخصی بروس لی شامل لباس‌ها و وسایلی که وی در حین انجام هنرهای رزمی از آنها استفاده می کرد، هفته آینده زیر چکش حراج می‌روند.


در حراجی که 29 آوریل (9 اردیبهشت) در لس آنجلس انجام می‌شود، این وسایل در معرض فروش قرار می‌گیرند. امکان خرید اینترنتی از این حراجی نیز وجود دارد.یکی از این لباس‌ها کاپشن کتانی خاکستری است که متعلق به بروس لی بود و او بارها آن را پوشیده بود و حالا همسر و دخترش آن را برای خریدار امضا کرده‌اند. در داخل این کاپشن لیندا لی همسر لی نوشته است: «این یکی از محبوبترین کاپشن‌های بروس بود».

لیندا لی در سال 1964 و وقتی بروس لی در هنگ کنگ بازیگر و فیلمساز بود با وی ازدواج کرد و زندگی مشترکشان تا سال 1973 و درگذشت این بازیگر ادامه داشت. او این لباس را بیست سال پس از مرگ همسرش نگه داشته بود و بعد آن را در یک حراجی در لس آنجلس به قیمت 40 هزار دلار به فروش گذاشت.

دیگر وسایلی که زیر چکش حراج می‌روند شامل ابزار هنرهای رزمی وی مانند لباس چرمی ماهاگونی رنگ، کیسه بوکس ، کمربند کشی و دیگر وسایلی از این دست است. ساعت مچی وی نیز به قیمت پایه 20 هزار دلار در این حراجی برای فروش گذاشته می‌شود.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/02/Bruuus1.jpeg

بروس لی خالق فیلم‌هایی چون «اژدها وارد می‌شود» با تمرکز بر کونگ فوی کلاسیک در آثارش هواداران زیادی برای این سبک از فیلم‌ها ایجاد کرد. او بر اثر خونریزی مغزی در سال 1973 و در 32 سالگی درگذشت.


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع :mehrnews.com


مطالب پیشنهادی:
انتشار عکس بی حجاب مجری مشهور جنجال به پا کرد!+ تصویر
«گلشیفته فرهانی» دوست داشت جای کدام بازیگر زن و مرد بود
خاله عمو های بی طرفدار
عطاران و ترانه علیدوستی در استراحت مطلق
فقدان گاو ، مادرم را نقاش کرد!!!!!