گم شدن چمدان سروش صحت و شقایق دهقان و محراب قاسم خانی....
چمدانی که حاوی وسایل سروش صحت، شقایق دهقان، مهراب قاسم خانی و چند نفر دیگر است از سه ماه پیش در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) گم شده و هنوز پیدا نشده است.

سفر رفتن یکی از کارهای دوست داشتنی در زندگی محسوب می شود چون هم باعث تجدید روحیه می شود و هم حال آدم را خوب می کند؛ اما گاهی در سفر اتفاقاتی رخ می دهد که هم عجیب است و هم فراموش نشدنی.حکایتی را که در ادامه خواهید خواند ، ماجرای دردسرهای هنرمندی است که بعد از گذشت سه ماه چمدانش پیدا نشده وبه بسیاری از وسایل شخصی اش دسترسی ندارد.


قصه از کجا شروع شد؟

رضا کریمی بازیگر ومدیر تولید مجموعه هایی چون چهار خونه، ساختمان پزشکان، پژمان و..است. او به همراه سروش صحت،پیمان قاسم خانی، مهراب قاسم خانی، بهاره رهنما، شقایق دهقان ،پژمان جمشیدی و.. .نوروز امسال به هندوستان سفر کرد. .


کریمی در گفتگو قصه اش را این گونه روایت می کند: عید نوروز به همراه دوستانم به هندوستان رفتیم و پس از چند روز اقامت در آن جا در ساعت ۳ صبح به تهران باز گشتیم. تمام مسافران چمدان های خود را تحویل گرفتند و از فرودگاه خارج شدند. پ اما من ماندم چون چمدانم را تحویل نگرفتم. آقای صحت هم که بار کدهای چمدان های ما دستشان بود مجبور شدند به خاطر من دوباره به فرودگاه بر گردند؛ اما با این همه باز هم خبری از چمدانم نشد.

مهراب قاسم خانی وشقایق دهقان هم با این که خیلی خسته بودند اما کنار من ماندند تا جریان را پیگیری کنند؛ اما کسی جوابگوی ما نبود.

این بازیگر ادامه می دهد: چند روزی کارمان این شده بود که به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برویم وسراغ چمدان ها را بگیریم ولی انگار آب شده بود و رفته بود توی زمین. مشکل این جا بود که وسایل تعدادی از دوستانم هم در چمدان من بود. چون چمدانم بزرگ بود و تازه هم آن را خریده بودم وخیلی از وسایل مهم و شخصی ام مثل لپ تاپ و دوربین در آن چمدان بود. روزها وماه ها گذشت وخبری از آن نشد. از فرودگاه هند هم ماجرا را پیگیری کردم؛ اما آن ها گفتند که چمدان را تحویل هواپیمای ایران داده اند. هنوز که هنوز است مشکلم حل نشده و دیگر هیچ مسئولی هم جوابگویم نیست. سفر به هند به کامم تلخ شد و بسیار هم ضرر مالی دیدم. ای کاش کسی صدای ما را بشنود و امانتی مان را به ما باز گرداند.گرد آوری:  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: jamejamonline.ir


  مطالب پیشنهادی:
شهاب حسینی: فشار عصبی مرا راهی بیمارستان کرد!!!
بازتاب جهانی عذر خواهی لیلا حاتمی
در دفاع از الهام چرخنده دچارجوزدگی نشوید!
جان تراولتا و حرکت جالب تارانتینو بر فرش قرمز جشنواره کن 2014+ تصاویر
سگی به نام هاگن بر روی فرش قرمز جشنواره کن 2014+ تصاویر
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد

جیسون موموآ بازیگر پیشین بازی تاج و تخت در نقش کال دوروگو اثر زخم بزرگ و عمیقی بر روی ابرویش دارد که با گریمش در این سریال به او چهره فرد خشن و وحشی را داده بود. زخمی که مجبور شد 140 تا بخیه بخورد

 
X