سیمرغسیمرغ

سخنرانی مهتاب کرامتی در جشن انتظار و امید...
دکتر حسن روحانی در جشن انتظار و امید که به مناسبت میلاد حضرت مهدی (ع) و پیروزی در انتخابات 24 خرداد در تالار وزارت کشور برگزار شد، در ارتباط با بحث های اخیر در ارتباط با مسائل فرهنگی کشور گفت: "قاطعیت، انقلابی بودن، ایستادگی و عزت به معنای استفاده از لحن ناسالم نیست و سخن ما سخن حُسن و حَسَن و راه ما نیز راه حُسن و حَسَن است"، افزود: مگر ما چه گفته‌ایم که برخی آشفته شده‌اند؟ ما گفتیم فرهنگ ازآنِ مردم است و مردم باید برای تعالی فرهنگ خود قدم بردارند. فرهنگ یعنی آنچه ما با او زندگی می‌کنیم و زندگی خواهیم کرد. مگر بناست کسی فرهنگ را در کپسول بریزد و نسخه‌ای بنویسد تا ما آن را از داروخانه‌ای خریداری کنیم؟ گویا عده‌ای هنوز در دوران حجر می‌اندیشند و فکر می‌کنند.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/03/mazx111.jpg

وی با تاکید بر اینکه "این دولت بر چنین راهی مصمم است، حال ممکن است کسی خوشش بیاید یا بدش بیاید"، اظهار کرد: با این وجود دولت معتقد است که این کشور ازآنِ مردم است و همه کار را مردم باید انجام دهند. در سیاست، اقتصاد، امنیت و سایر زمینه‌ها مردم باید به صحنه بیایند و در این مسیر دولت همواره حامی و مجری اراده شماست و باید دانست که دولت بر خواست ملی سیطره ندارد بلکه خواست ملی بر دولت سیطره دارد و خواهد داشت.

http://www.seemorgh.com/uploads/1393/03/mazx115.jpg
http://www.seemorgh.com/uploads/1393/03/mazx113.jpg

 در این مراسم برخی از بازیگران سینمایی حضور یافتند که مهتاب کرامتی به عنوان نماینده قشر هنرمندان در سخنانی گفت: " امروز هیچ خانه ای در ایران زمین از سخن شما خالی نیست. شما امید کاشتید تا رضایت درو کنید و ما نیک می دانیم که کارتان بسیار سخت است."
 
http://www.seemorgh.com/uploads/1393/03/mazx114.jpg

کرامتی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: باز شدن خانه سینما را حرکتی ستودنی خواند و با مخاطب قرار دادن رئیس جمهور، اظهار کرد: خانه سینمای ایران مثل همان وقت که قفل جهل و جفا از آن باز کردید منتظر گشایش قفل های دیگر است.

 گردآوری :  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:Salamcinema.ir


  مطالب پیشنهادی:
اعتراف رضا عطاران و هتریک مهناز افشار
نیکول کیدمن،کامرون دیاز و 8 زن برتر در فیلم های ورزشی+ تصاویر
آنجلینا جولی، رهبر مقابله با تجاوزات جنسی در مناطق جنگی +تصاویر
زوج جنجالی هالیوود، برد پیت و آنجلینا جولی بر فرش قرمز فیلم «شیطان صفت»+ تصاویر
عکس های برگزیده مسابقه نشنال جئوگرافیک از جهان+ تصاویر
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
آیا داستان سریال کره ای جومونگ واقعیت دارد؟!آیا داستان سریال کره ای جومونگ واقعیت دارد؟!

علیرضا باشکندی، دوبلور «جومونگ» شخصیت به‌یادماندنی سریال کره‌ای درباره‌ی اینکه تا چه میزان از دوره‌ی تاریخی آثاری که دوبله می‌کند، شناخت دارد، توضیحاتی داد

ads-culture-left-2
 
X