سه پیشنهاد به خانه ملت...
سه پیشنهاد به خانه ملت:

یک – بعد از وداع تلخ تیم ملی با جام جهانی پیشنهاد می‌کنیم طبق یک سنت قدیمی «کارگروه بررسی دلایل شکست تیم ملی» تشکیل شود تا این عزیزان بتوانند، هم گلی به دروازه حریفان بزنند و هم گلی به سر خودشان و البته هزینه‌های کمرشکن کلاس‌های تابستانی فرزندانشان ...

مجلسمان هم که خدارو شکر پا به پای فیفا امکاناتش بیشتر و به‌روزتر می‌شود... از نشان دادن کارت زرد گرفته تا استفاده از ویدیوچک که اخیرا توسط آقای مطهری به صحن علنی کشانده شده (توضیح ضروری: تصاویر ویدیوچک مجلس هیجانش از گرافیک‌های خشک و بی روح فیفا خیلی بیشتر است و خیلی‌ها را به وجد می‌آورد!)

از این رو، مجلس می‌تواند با استفاده از این امکانات، بسیار بهتر از گذشته مسائل را شکافته و نتایجش را مثل گذشته در اختیار مسئولان مربوط بگذارد تا آنها هم مثل گذشته این نتایج را به کار گرفته تا مثل گذشته شاهد موفقیت‌های روزافزونی در عرصه‌های فوتبالی باشیم!

دو - حالا که از به‌کارگیری امکانات روز صحبت شد، پیشنهاد می‌کنیم مجلس از افشانه (همون اسپری خودمون!) محوشونده فیفا هم استفاده کند... همه ما می‌دانیم که این بروبچه‌های سرتق قوه مجریه تا چشم قوه مقننه را دور می‌بیینند، معمولا دسته گلی به آب می‌دهند که اون سرش ناپیدا ... برای پیشگیری از تکرار چنین حوادثی، می‌توان از این فناوری به‌روز استفاده کرد و با این افشانه‌ها یک خط دور تا دور گلیم اعضای محترم هیات دولت کشید تا بلکه این شیطون بلاها دیگر نتوانند از هیچ طرف گلیم پایشان را دراز کنند ... اینطوری نمایندگان ما هم با خیال راحت و سر فرصت می‌توانند به راه‌های تکثیر ملت همیشه در صحنه و صد البته تماشای عکس‌های صحنه‌دار بپردازند!

سه - حالا که صحبت از تکثیر جمعیت شد، با توجه به اینکه وضع و اوضاع یوزپلنگ‌ها هم دست کمی از حال و روز خودمان ندارد، پیشنهاد می‌کنیم ترتیبی اتخاذ شود تا این قانون طلایی مجازات عمل وازکتومی هم با ارایه راهکاری اندیشمندانه، بر یوزپلنگ‌های مادرمرده هم اعمال شود تا بلکه آن‌ها هم بتوانند از مزایای این طرح استفاده کرده، مثل خودمان فت و فراوون شوند!
فرزین پورمحبیگردآوری :  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:isna.ir  مطالب پیشنهادی:
پیام غم انگیز عموپورنگ پس از مراسم ختم درگذشت پدرش+تصویر
گروه بروبکس و بهنوش بختیاری در«برگرلند»+تصاویر
اما روبرتز ولوران گراهام و سایر هالیوودی ها در تابستان چه می خوانند+تصاویر
پنجمین سالگرد درگذشت سلطان پاپ؛مایکل جکسون+تصاویر
بیایید چشمچرانی؛دختر داماش دامن درید!+تصاویر
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
انتقاد محمود شهریاری از گلزار: تفریحات لاکچری گلزار بعد از حذف برنده باش! انتقاد محمود شهریاری از گلزار: تفریحات لاکچری گلزار بعد از حذف برنده باش!

محمود شهریاری، مجری قدیمی تلویزیون با انتشار ویدئویی از محمدرضا گلزار مجری «برنده باش» انتقاد کرد

 
X