روزنامه تایمز لندن نیز در گزارشی نوشته است که مایکل جکسون هنگامی که اخیرا از یک کلینک درمانی در شهر لس آنجلس خارج می‌شده پوست صورت و دست‌های او...

بنا بر گزارش یک نشریه هنری چاپ لندن، مایکل جکسون، ستاره محبوب موسیقی آمریکا مبتلا به یک بیماری عفونی پوستی مرموز و خطرناک شده است. طبق این گزارش، جکسون ۵۰ ساله هم اکنون در حال درمان از طریق تزریق محلول ضد عفونی (آنتی بیوتیک) است تا از پیشروی این بیماری جلوگیری کند. بنا بر گزارش روزنامه سان، بیماری پوستی جکسون که به خاطر برش های ناشی از جراحی ترمیمی روی بینی او بوجود آمده با داروهای ضد عفونی معمولی قابل معالجه نیست.
روزنامه تایمز لندن نیز در گزارشی نوشته است که مایکل جکسون هنگامی که اخیرا از یک کلینک درمانی در شهر لس آنجلس خارج می‌شده پوست صورت و دست‌های او به نظر ملتهب و آماس کرده رسیده است.
ایان هالپرین، زندگی نامه نویس مایکل جکسون در ماه دسامبر گذشته به روزنامه انگلیسی تایمز لندن گفته بود مایکل جکسون از یک بیماری مرموز تنفسی رنج می‌برد که ممکن است نیاز به جراحی پیوند ریوی داشته باشد.
چندی بعد این گزارش توسط تنها سخنگوی رسمی مایکل جکسون، دکتر تومه تومی تکذیب شد. او در یک کنفرانس خبری به خبرنگاران گفت: «این اظهارات ایان هالپرین، نویسنده از کنترل خارج شده، ساختگی است و به هیچ وجه صحت ندارد. آقای جکسون در کمال سلامت به سر می‌برد.
سخنگوی رسمی مایکل جکسون درباره صحت و سقم این خبر هنوز پاسخی به مطبوعات نداده است.
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: voanews.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X