درباره زنی به نام شمسی است كه برای سرو سامان دادن به زندگی پسر خلافكارش...
 
حسن فتحی امروز سریال «اشك‌ها و لبخندها» را در تهران كلید می‌زند تا داستانی متفاوت از زندگی آدم‌های امروز را عید نوروز در شبكه یك سیما روایت كند.

داستان این سریال كه در 12 قسمت 45 دقیقه‌ای ساخته می‌شود، درباره زنی به نام شمسی است كه برای سرو سامان دادن به زندگی پسر خلافكارش، 15 روز از زندان مرخصی می‌گیرد. او پس از آزادی از دختر برادرش، حشمت كه یك سینمادار قدیمی است برای پسرش خواستگاری می‌كند. حشمت كه جرات نه گفتن به خواهرش را ندارد، برای دست به سر كردن او یك دروغ تازه به شمسی می‌گوید، غافل از این كه این دروغ به ظاهركوچك همه چیز را به هم می‌ریزد.

در سریال اشك‌ها و لبخندها، بازیگرانی مانند مهدی هاشمی، گوهر خیراندیش، شهره لرستانی، برزو ارجمند، لیلا اوتادی، هومن برق‌نورد، كیانوش گرامی، مهشاد مخبری و محسن نقیبیان بازی می‌كنند.سریال اشك‌ها و لبخندها كه قرار است نوروز از شبكه یك سیما روی آنتن برود، همزمان با تصویربرداری، تدوین نیز خواهد شد.

از دیگر عواملی كه در ساخت این سریال همكاری دارند، می‌توان به مدیر نور و تصویر: جواد صفا، صدابردار: صالح حبیبی، طراح صحنه و لباس: پیام فروتن، طراح گریم: مهری شیرازی، دستیار یك كارگردان: محمدرضا رستمی، برنامه‌ریز: سعید عباسی، مدیر تداركات: مهدی پیله‌وریان، تصویربردار: خسرو دادگر، عكاس: محمد فوقانی و مدیر تولید: عزیز علیزاده اشاره كرد.
 
گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سيمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:jamejamonline.ir
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X