در پی انتشار خبر توافق هسته‌ای بین ایران و شش قدرت جهانی چهره‌های سرشناس سینما و تلویزیون از جمله مهراب قاسمخانی و نرگش محمدی به این خبر واکنش نشان دادند.

اینستاگرام هنرمندان در روز توافقات هسته ای

خبر داغ توافق هسته‌ای بسیاری از هنرمندان کشورمان را به واکنش واداشت. بسیاری از چهره‌های سرشناس در رسانه‌های اجتماعی نسبت به این اتفاق مهم نظرات خود را ابراز کردند.

مهراب قاسم‌خانی نویسنده طنز سینما و تلویزیون در اینستاگرام نوشت : « توافق کلا چیز خوبیه ، اصلا واژه خوبیه. دوست بودن با دنیا هم حس خوبی داره... و در آخر مرسی از آقای ظریف که آدم میتونه افتخار کنه که نماینده و معرف کشورش باشه»

رویا میرعلمی بازیگر سریال «شمعدونی» با منتشر کردن شعری از حافظ در اینستاگرام، نظر خود درباره این خبر را نشان داد :«باده صافی شد و مرغان چمن مست شدند/ موسم عاشقی و کار به بنیاد آمد. بوی بهبود ز اوضاع جهان می‌شنوم/  شادی آورد گل و باد صبا شاد آمد.»

نیلوفر خوش‌خلق بازیگر سینما با انتشار عکسی از محمد جواد ظریف در اینستاگرام، نوشت :«کاری به توافق ندارم. ولی در هر حال زحمات این مرد و تیم مذاکره‌کننده قابل ستایشه. آرزوی موفقیت برای همه کسانی که برای سربلندی مردم تلاش می‌کنند.»

نرگس محمدی بازیگر سریال «ستایش» زیر تصویر پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران، شادی خود را اینگونه بیان کرد: «خدایا شکرت، ممنون آقای ظریف.»

اشکان خطیبی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون نیز همانند نرگس محمدی، تصویری از پرچم ایران را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و در توضیح آن نوشت :«زنده باد ایران، یه روز خوب اومد بالاخره»


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X