در این مجموعه دو عروسك جدید به نام‌های «گیگیلی» و «پسر عمه زا»، به همراه...مجموعه تلویزیونی «كلاه قرمزی و ستاره‌ها» در تعطیلات عید هر شب ساعت 20 از شبكه دو سیما پخش خواهد شد.

پخش مجموعه تلویزیونی «كلاه قرمزی3» با عنوان «كلاه قرمزی و ستاره‌ها» از روز شنبه اول فرودین آغاز و تا 15 فروردین ادامه خواهد داشت. این برنامه در این ایام هر روز ساعت 20 به روی آنتن خواهد رفت.
در این مجموعه دو عروسك جدید به نام‌های «گیگیلی» و «پسر عمه زا»، به همراه «باران كوثری» و «ایرج طهماسب»، «كلاه قرمزی» و «پسرخاله» را همراهی می‌كنند و چهره‌های سرشناسی در حوزه سینما و تلویزیون مانند ایرج طهماسب، حمید جبلی، آتیلا پسیانی، علیرضا خمسه، امین حیایی، شهرام قائدی، رضا شفیعی‌جم، منوچهر آذری، پانته‌آ بهرام و فلامك جنیدی تا به حال در آن حضور داشته‌اند، ضمن این كه ابراهیم حاتمی‌كیا نیز جزو مهمانان ویژه این سریال است كه كلاه قرمزی در قالب محتوایی شاد برای عید دیدنی به همراه باران كوثری به خانه‌ او می‌رود و ...
داستان‌های این مجموعه را ایرج طهماسب و حمید جبلی نوشته‌اند و به تهیه كنندگی «حمید مدرسی» و كارگردانی «ایرج طهماسب» ساخته شده است.
این سریال در 15 قسمت 30 دقیقه‌ای به روی آنتن می‌رود.

 
گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سيمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:farsnews.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X