مصطفی زمانی شب گذشته در برنامه خندوانه حاضر شد به گفتگو با رامبد جوان پرداخت.

مصطفی زمانی در خندوانه

مصطفی زمانی شب گذشته به خندوانه آمد و به عنوان آخرین مهمان فصل سوم خندوانه به گفتگو با رامبد جوان پرداخت.

در شب گذشته رامبد جوان ابتدا از مصطفی زمانی خواست درمورد یکدیگر 5 حدس بزنند و چیزی که درمورد یکدیگر فکر می کنند را بگویند.

رامبد جوان درباره مصطفی زمانی گفت : 1- در خواب خورخور نمی کنی 2- غذا را نخورده به آن نمک می زنی 3- علاقه زیادی به فوتبال نداری 4- راحت گریه می کنی 5 - در یک سال گذشته عاشق شده ای!
مصطفی زمانی در واکنش به حدس های جوان گفت تقریبا تمام حدس ها بجزء آخری اشتباه بوده است. من علاقه شدیدی به فوتبال دارم و اطلاعات فوتبالی خیلی زیادی دارم و با همایون ارشادی و فرهاد آئیش درمورد فوتبال همیشه کل کل داریم.

حدس های مصطفی زمانی درباره رامبد جوان نیز به ترتیب زیر بود:

1-وقتی خوابی پتو را از خودت کنار میندازی 2- در تنهاییت وقتی نوشابه میخوری باد گلو میزنی! 3- در خانه با شلوارک هستی 4- در جاهای دیگر بجز استودیوی خندوانه,هندوانه نمیخوری 5- یکی از آدم های غمگین و دیوانه هستی!
نکته جالب این بود که تقریبا تمام حدس های مصطفی زمانی درباره رامبد جوان تا حدی درست بودند و این درحالی بود که رامبد جوان گفت: من و مصطفی زمانی برای دومین بار است که یکدیگر را میبینیم و هیچ ارتباط و دوستی ای بین ما نبوده است و من خیلی از صحبت کردن با مصطفی زمانی لذت می برم.

در ادامه مصطفی زمانی درباره سریال شهرزاد صحبت کرد و اینکه حسن فتحی کارش را خوب بلد است و تمام عوامل نیز سعی در انجام دادن کارهای خود به شکل تمام و کمال داشتند.

زمانی درباره تجربه بازی با شهاب حسینی و ترانه علیدوستی گفت که تجربه بسیار خوبی بود و ما بیشتر با یکدیگر دوست و همراه بودیم تا اینکه همکار باشیم.

درپایان نیز جناب خان به جمع آنها اضافه شد و فضای برنامه را تغییر داد.


تهیه و تدوین: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
اختصاصی سیمرغ


 
 

پربیننده های این بخش

 
X