بیژن بیرنگ که قصد ساخت سریال بابا لنگ دراز را دارد اعلام کرد هنوز ساخت این سریال قطعی نشده است.

بیژن بیرنگ درباره موضوع سریال بابا لنگ دراز گفت

«بیژن بیرنگ» نویسنده و کارگردان سریال «بابا لنگ دراز» گفت: هنوز از سمت سازمان با من تماسی گرفته نشده و هیچ خبری از ساخت سریالم ندارم.
وی درباره تطبیق این اثر با رمان «بابا لنگ دراز» گفت: سریال ما تنها نگاهی به قصه «بابا لنگ دراز» دارد، اما شخصیتی به نام جودی و بابا لنگ دراز نداریم و قصه‌ ما با آن قصه‌ای که در رمان و کارتون دیدیم تفاوت‌های بسیاری دارد.

کارگردان سریال «همسران» در همین زمینه ادامه داد: در سریال «بابا لنگ دراز» نگاهی به رمان این اثر داریم نه اینکه نعل به نعل همان قصه‌ای که در یک یتیم خانه می‌افتاد را به تصویر بکشیم و کلیت ماجرا فرق دارد،‌ اما از آن الهام گرفتیم.
وی افزود: قصه «بابا لنگ دراز» پیرامون دختری از کوخ نشینی به کاخ نشینی است،‌ اما قصه ما حول ارتباط بین آدم‌ها است و اینکه چه اتفاقی باعث برقراری رابطه خوب بین افراد می‌شود؟

این کارگردان با اشاره به کارارکترهای سریال خود بیان داشت: سریال «بابا لنگ دراز» چندین نقش‌ اصلی دارد و در حقیقت قصه ما درباره تعدادی از آدم‌ها است و فردی که ما آن را بابا لنگ دراز صدا می‌کنیم.

بیرنگ در پایان به برنامه دیگری که قرار بود بسازد، اشاره کرد و افزود: تا به حال از چندین شبکه پیشنهاد ساخت برنامه گفت‌وگو محور داشتم و طرح اولیه را نیز پیشنهاد دادم،‌ اما به دلیل وضعیت مالی سازمان صدا و سیما هنوز خبر قطعی به من نداده‌اند.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : farsnews.com

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X