بر اساس این گزارش،‌ پلیس لس آنجلس از روز گذشته در جست وجوی "كنراد سی. مورای" پزشك شخصی مایكل جكسون است كه لحظه بیهوشی وی...
 
منابع خارجی اعلام كردند احتمال می رود علت مرگ مرموز "مایكل جكسون" خواننده مشهور امریكایی كه روز پنجشنبه به وقت محلی(دیروز به وقت تهران) درگذشت، تزریق یك ماده مخدر بسیار قوی موسوم به "دمرول" باشد كه مشابه مورفین است.
 
به نوشته روزنامه "ال موندو" چاپ مادرید، استعمال این ماده مخدر می‌تواند موجب حمله قلبی شده باشد كه به جان مایكل جكسون مشهور به "سلطان پاپ" در سن 50 سالگی پایان داد.
بر اساس این گزارش،‌ پلیس لس آنجلس از روز گذشته در جست وجوی "كنراد سی. مورای" پزشك شخصی مایكل جكسون است كه لحظه بیهوشی وی در محل بوده اما از همان زمان ناپدید شده است.
به گزارش ال موندو، دكتر شخصی جكسون كه گمان می‌رود تزریق ماده مخدر منجر به مرگ را انجام داده، به تازگی نامه ای را برای بیماران خود نوشته بود كه در آن اعلام كرده است برای مدتی نامعلوم آنها را ترك می كند.
مایكل جكسون افریقایی تبار كه روز گذشته پس از بیهوشی در بیمارستان درگذشت، علاوه بر موسیقی، به كار تجارت نیز اشتغال داشت و پرونده اخلاقی وی سرشار از مشكلات و مسائل جنجالی همچون تغییر مكرر جنسیت، تغییر رنگ پوست، اتهام سوء‌استفاده جنسی از كودكان و مسائلی از این دست بود.
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: jamejamonline.ir
 
مطالب پیشنهادی:
ترافیك كم‌سابقه سایت‌های خبری در پی مرگ مایكل جكسون
زندگی‌نامه مایکل جکسون؛ سلطان موسیقی پاپ