پلیس جنایی آمریکا تا کنون چند بار از پزشک شخصی خواننده جنجالی که «کونارد موری» نام دارد بازجویی کرده اما او به قتل عمدی یا غیرعمدی...

داروی بیهوش کنننده، جان مایکل جکسون را گرفت
پزشکان، مصرف یک داروی بیهوش کنننده را دلیل اصلی مرگ «مایکل جکسون» تشخیص دادند.
 
به گزارش روز سه شنبه گروه حوادث ایسکانیوز: کالبد شکافی نشان می‌دهد که «مایکل جکسون» در شب مرگش مقداری «پروپوفل» مصرف کرده بود. پلیس جنایی آمریکا تا کنون چند بار از پزشک شخصی خواننده جنجالی که «کونارد موری» نام دارد بازجویی کرده اما او به قتل عمدی یا غیرعمدی متهم نشده است.
دکتر «کونارد موری» به دادستانها گفت برای درمان بی خوابی «مایکل جکسون» به او «پروپوفل» داده بود.
این پزشک مدعی است از بیم آن که «مایکل» به «پروپوفل» معتاد شود مقدار کم تری از دارو را به بیمارش تزریق می‌کرد.
«مایکل جکسون» که گفته می‌شد برای سفید کردن بدنش به تیغ جراحان تن داده بود سرانجام به سرطان پوست مبتلا شد. این خواننده میانسال که به بخش پوست بیمارستان «کدارس سینا» در «لس آنجلس» آمریکا رفته بود با شنیدن خبر ابتلا به سرطان شوکه شد.وی اما ادعا کرد این بیماری را شکست می‌دهد و دوباره به جمع طرفدارانش بر می‌گردد.
بیماری خطرناک «جکسون» در رسانه های آمریکا بازتاب گسترده ای داشت. خبرنگارانی که تا دیروز پیگیر پرونده اتهام آزار جنسی کودکان از سوی این خواننده بودند روند درمان سرطان او را دنبال کردند.
وضعیت پوست صورت «جکسون» به اندازه ای بغرنج شده بود که دلش نمی‌خواست حتی چند لحظه مقابل آیینه بایستد.این خواننده جنجالی سرانجام در 50 سالگی جان سپرد.
«جرامین» برادر «مایکل» می‌گوید: به نظر می‌رسد او بر اثر نارسایی قلبی تسلیم مرگ شد. «مایکل جکسون» در سالیان اخیر به خاطر جنجال های اخلاقی و مشکلات مالی بدجوری به دردسر افتاده بود.
«مایکل جکسون» بیماری های مختلفی داشت و بعضی از دوستانش می‌گویند به طور معمول مقدار زیادی مسکن مصرف می‌کرد. گزارش ایسکانیوز می‌افزاید، نوار مکالمه یکی از اطرافیان او با اورژانس منتشر شده است که نشان می‌دهد «مایکل» بیهوش و تنفسش قطع شده بود.
«برایان آکسمن» وکیل «مایکل» اعلام کرد: زخم هایی که در جوانی به این خواننده وارد شده بود او را آزار می‌داد.
بعدها پدر «مایکل» مدعی شد پسرش قربانی جنایت شده است.«لا تویا جکسون» خواهر «مایکل» نیز ادعا کرد برادرش از سوی بعضی از افراد منفعت طلب کشته شده است : «عده ای تبهکار، برادرم را به دارو معتاد کردند.»
تکان دهنده ترین ادعا که در رابطه با مرگ خواننده جنجالساز مطرح شده، فرضیه خودکشی او با مصرف زیاد دارو یا دوزاژ بالاست. اظهارات پزشک پیشین «مایکل جکسون» مبنی بر این که این خواننده به خودش دارو تزریق می‌کرد این ادعا را قوت می‌بخشد.
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: iscanews.ir