ads-culture-top-1
seemorgh-All-Top-Content
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر

علیرضا افتخاری خواننده باسابقه موسیقی ایرانی، طی گفت و گویی دلایل کم کاری اخیر خود را توضیح داد

علیرضا افتخاری: حقیقت این را می گوید که آقای افتخاری فعلا نیازی به شما نداریم!

علیرضا افتخاری با اشاره به فعالیت‌های جدید خود در عرصه موسیقی توضیح داد:
در این روزها فعلا تلاش می‌کنم بدون حاشیه و جنجال خانه‌نشین بوده و مشغول کارهای شخصی خودم باشم. به هر حال من نه اهل تبلیغ و نه اهل جنجال آفرینی هستم و همواره به حقیقت فکر می‌کنم. گویی اینکه حقیقت به من از طرف برخی‌ می‌گوید که آقای افتخاری فعلا نیازی به شما نداریم!

وی افزود:
فکر می‌کنم برخی از مردم عزیز کشورم همچنان علاقه‌مند این هستند که آواز بخوانم و کار تولید کنم ولی اینکه از چه راهی وارد شوم را نه آنها می‌دانند و نه خودم. گویا فعلا راهی وجود ندارد و برخی‌ها نه حرمتی قائل هستند، نه بزرگ و کوچک می‌دانند. آنها اصلا آگاه نیستند که من و هم نسلانم چه تلاش‌هایی را برای اعتلای موسیقی انجام داده‌ایم. البته حدود دو سال قبل بود که یکی دو شب برای ارکستر ملی برنامه‌ای را اجرا کردم اما بعد از آن به طور کلی فراموش شدم و هیچ عزیزی سراغی از ما نگرفت.

خواننده آلبوم «نیلوفرانه» تصریح کرد:
من از این شرایط هیچ گلایه‌ای ندارم و تا به امروز نیازم را به صفر رسانده‌ام چرا که بر این باورم این شرایط وجود دارد که باید با آن کنار آمد. شاید این روزها گرفتاری مردم آن قدر زیاد باشد که نه به موسیقی فکر کنند نه به علیرضا افتخاری. آن‌ها فعلا باید کاری کنند که در این شرایط خجالت‌زده همسر و فرزندانشان نباشند و ای کاش من در شرایطی قرار داشتم که به سهم خودم کاری می‌کردم تا زحمت آن‌ها کم شود.


بیشتر بدانید : حرف‌های جالب و خواندنی‌ علیرضا افتخاری درباره شجریان

بیشتر بدانید : 'علیرضا افتخاری' خواننده با سابقه موسیقی ایران +بیوگرافی

بیشتر بدانید : علیرضا افتخاری؛ مرد هزار آلبوم!

بیشتر بدانید : پایان 8 سال خانه‌ نشینی علیرضا افتخاری + تصاویرگردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : mehrnews.com


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ads-culture-left-1
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
 محکومیت محسن افشانی شایعه بود؟!
در روز‌های اخیر شایعه‌ای منتشر شده که بر اساس آن محسن افشانی به شش سال زندان و شلاق محکوم شده است. گفته شده بود این محکومیت درباره جمع‌آوری کمک نقدی برای دختری به نام «حلما» بوده است

 
X