مخالفت شارلیز ترون با ازدواج!
شارلیز ترون هرگز نخواسته ازدواج کند. این بازیگر اهل آفریقای جنوبی ۴۴ ساله مدت‌هاست که مجرد است، اما می‌گوید برایش مهم نیست که تنها باشد چراکه اصلا آرزوی برای زندگی با یک فرد تا آخر عمرش ندارد

شارلیز ترون: اصلا نمی خواهم ازدواج کنم!

شارلیز ترون هرگز نخواسته ازدواج کند. این بازیگر اهل آفریقای جنوبی 44 ساله مدت‌هاست که مجرد است اما می ‌گوید برایش مهم نیست که تنها باشد چراکه اصلا آرزوی برای زندگی با یک فرد تا آخر عمرش ندارد.

او در مصاحبه با شماره ویژه زنان سال مجله گلمور چنین نظری ارائه می‌ دهد:مدتی طولانی است که در رابطه دوستی با هیچ مردی نبوده ام.اصلا نمی خواهم ازدواج کنم. این چیزها برای من سخت نیستند.

چون در ذات من است.مردم از این موضوع گیج می‌شوند به خصوص زنان.شارلیز ترون مدتی با شان پن نامزد بود اما این نامزدی بهم خورد.با وجودی که ترون مجرد است اما تنها نیست او دو بچه رابه فرزندخواندگی پذیرفته است و با آنها زندگی می ‌کند.

ترون به عنوان یک مادر تلاش می‌ کند با فرزندانش روراست باشد و نکات بچه داری را از مادرش می آموزد. مادرم همیشه به من می گفت حواست باشه گند نزنی!

من خیلی بهم می ریختم که تحسین نمی شدم اما می فهمیدم مادرم حرف درستی می زند.می توانستم حرفش را باور کنم.او همیشه حقیقت را به من گفته چه ویژگی مثبت چه ویژگی منفی.تلاش می‌ کنم با فرزندانم این رفتار را داشته باشم
 

بیشتر بدانید : رابطه ی جدید شارلیز ترون با نیکول کیدمن و رابی + عکس

بیشتر بدانید : شارلیز ترون به خاطر بازی در تولی 17 کیلو به وزنش اضافه کرد + تصاویر

بیشتر بدانید : هرآنچه که درباره شارلیز ترون نمی دانستید! به مناسبت تولد 43 سالگی

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: زندگی ایده آل