فیلمبرداری فیلم سینمایی "لحظه‌ای و دیگر هیچ" که در خرداد ماه آغاز شده بود، پایان یافت. این فیلم با بازی مهدی پاکدل و رعنا آزادی‌ور داستان زندگی یک زوج در سه مقطع متفاوت است که همچون رویایی آشفته در هم تنیده‌اند 

پایان فیلمبرداری "لحظه‌ای و دیگر هیچ"

فیلم سینمایی «لحظه‌ای و دیگر هیچ» به کارگردانی کاوه قهرمان و تهیه‌کنندگی سید غلامرضا موسوی طی دو مرحله فیلمبرداری شد. بخش اول به دلیل فصل، در زمستان آغاز اما همزمان با شیوع کرونا، فیلمبرداری تعطیل شد. بخش دوم، پس از صدور مجوز برای فیلم‌های سینمایی توسط سازمان سینمایی کشور در خرداد ماه آغاز شد.  

رعنا آزادی ور در «لحظه‌ای و دیگر هیچ»
رعنا آزادی ور در «لحظه‌ای و دیگر هیچ» 

بازیگران فیلم  «لحظه‌ای و دیگر هیچ» 

داستان "لحظه‌ای و دیگر هیچ"

"لحظه‌ای و دیگر هیچ" داستان زندگی یک زوج در سه مقطع متفاوت است که همچون رویایی آشفته در هم تنیده‌اند. رویای زنی که در خوابش خود را زنی دیگر می‌بیند.

سروش صحت و رعنا آزادی ور در «لحظه‌ای و دیگر هیچ»
سروش صحت و رعنا آزادی ور در «لحظه‌ای و دیگر هیچ» 

کاوه قهرمان فارغ التحصیل دانشگاه هنر با مدرک کارشناسی ارشد است. او فیلمسازی را از سال ١٣٨٠ با ساخت فیلم کوتاه آغاز کرد و تاکنون ۲۸ فیلم کوتاه داستانی، تجربی و مستند ساخته است. "لحظه‌ای و دیگر هیچ" اولین فیلم بلند سینمایی اوست.

رعنا آزادی ور در «لحظه‌ای و دیگر هیچ»
رعنا آزادی ور در «لحظه‌ای و دیگر هیچ» 

عوامل فیلم  "لحظه‌ای و دیگر هیچ"

نویسنده و کارگردان: کاوه قهرمان – تهیه‌کننده: سیدغلامرضا موسوی- مدیر فیلمبرداری: سینا کرمانی‌زاده -طراح صحنه و لباس:  سارا فلاح، طراح گریم: فیروزه پرچمی، صدابردار: امیر حاجی‌شاهوردی، دستیار: آرش نجفیان، جانشین تهیه‌کننده: سینا شعربافی، مجری طرح: محمد سعیدی، مدیرتولید: میثم معراجی، مدیر تدارکات: امیر رزه نازی. 

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: ilna.news


 
 

پربیننده های این بخش

 
X