اولین واکنش ریحانه پارسا پس از شایعه طلاقش + عکس
چند روز گذشته خبر جدایی ریحانه و پارسا و مهدی کوشکی در شبکه های اجتماعی به گوش رسیدچرا که این زوج در اقدامی عجیب پست های مشترک شان را از صفحات اینستاگرام حذف کردند و بعد از آن ریحانه پارسا با انتشار ویدیویی شائبه جدایی از مهدی کوشکی را تقویت کرد

طلاق ریحانه پارسا و مهدی کوشکی جدی شد

ریحانه پارسا بازیگر جنجالی سینما و تلویزیون، با پاک کردن پست‌های مشترکش با مهدی کوشکی در اینستاگرام خود به شایعه طلاقش دامن زد. او اکنون با انتشار ویدیویی جدید به گونه‌ای این شایعه را تأیید کرد و گفت:

«خیلی ممنونم که نگران حالم بودید. امیدوارم آقای کوشکی هرجا هستند خوب باشند».


پست ریحانه پارسا پس از طلاق
پست ریحانه پارسا پس از طلاق

ریحانه پارسا در اقدامی عجیب پست‌های مشترکش با مهدی کوشکی را حذف کرد. این اقدام پارسا با واکنش متقابل مهدی کوشکی همراه شد، که سروصدای زیادی را در رسانه‌ها و فضای مجازی به پا کرد. در پی انتشار این پست ها، شایعاتی مبنی بر طلاق و جدایی این زوج هنری مطرح شده است.

شاید این شایعه به جنجالی‌ترین طلاق سینمای ایران تبدیل شود. اما تاکنون هیچ خبرگذاری رسمی صحت این خبر را تأیید نکرده است.

ماجرا از این قرار است که مدتی قبل ریحانه پارسا در توییتی از مردان خواست تا حق طلاق را به همسران خود ندهند، او در توییت خود چنین نوشت: «حق طلاق می‌دید زن هاتون بعد اسم خودتون رو هم گذاشتید مرد؟».

در پی انتشار این اظهارنظر جنجالی، مهدی کوشکی همسر ریحانه پارسا نیز دریک استوری اینستاگرامی اعلام کرد که: «به قول قدیمی‌ها، زن باید بالباس سفید بیاد خونه‌ی شوهر و با کفن سفیدم از خونه‌ی شوهر بره».

پس از انتشار این استوری اینستاگرام به‌صورت پیش‌فرض پست کوشکی را حذف می‌کند. مهدی کوشکی به دنبال حذف این استوری چنین می‌نویسد: «استوری من بدون حق انتخاب من یا سؤالی از من تنها با یک گزینه ok پاک شد، عدم آزادی بیان در اینستاگرام هم وجود دارد».

پس از این ماجراها، این زوج هنری پرحاشیه سینمای ایران در اقدامی ناگهانی و عجیب، عکس‌های مشترک خود را از صفحه شخصی شان در اینستاگرام پاک کردند. سپس ریحانه پارسا شروع به انتشار پست‌های غمگین در توییتر و صفحه اینستاگرامش کرد. همین اتفاقات سبب شد شایعه‌ی جدایی و طلاق این زوج از یکدیگر قوت گرفته و واکنش کاربران فضای مجازی را در پی داشته باشد.

اینستاگرام ریحانه پارسا
اینستاگرام ریحانه پارسا

بعد از پخش اخبار جدایی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی، پارسا با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود به گونه‌ای این شایعه را تأیید کرد و گفت: «خیلی ممنونم که نگران حالم بودید. امیدوارم آقای کوشکی هرجا هستند خوب باشند».

این در حالی است که رفتار‌های جلف و عجیب و غریب این زوج هنری همواره انتقاداتی را در فضای مجازی در پی داشته است. به اعتقاد برخی کاربران پست‌های جنجالی و حاشیه‌ای تنها برای جلب‌توجه و کسب شهرت است. حال باید ببینیم که واقعاً این نیز یک بازی رسانه‌ای برای حاشیه‌سازی و جنجالی تازه است و یا واقعیت دارد؟

ریحانه پارسا بازیگر جنجالی سینما و تلویزیون است که این روز‌ها در شبکه‌های مجازی نیز فعالیت حاشیه‌ای زیادی دارد. او متولد اسفند ۱۳۷۷ در تهران است که در رشته نمایش دیپلم خود را گرفت. او با اولین حضور حرفه‌ای خود در سریال پدر به شهرت زیادی رسید.

ریحانه پارسا در اسفند ۹۸ با مهدی کوشکی که او نیز بازیگر، کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس است ازدواج کرد. قابل‌ذکر است که مهدی کوشکی متولد ۱۳۵۹ در خرم‌آباد است و قبلاً هم ازدواج‌کرده و یک پسر از ازدواج سابق خود دارد. خبر ازدواج این زوج هنری هم به دلایل مختلفی جنجالی و پرحاشیه بود.

 

بیشتر بدانید : طلاق ریحانه پارسا و مهدی کوشکی؟ + عکس

بیشتر بدانید : اعتراف ریحانه پارسا درباره علت حواشی اخیرش/ از ازدواج تا ممنوع الکاری + عکس

بیشتر بدانید : ریحانه پارسا و همسرش: بیوگرافی و تصاویر

بیشتر بدانید : چرا ریحانه پارسا اینقدر حاشیه دارد؟ + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: fararu.com