خوانندگی نیوشا ضیغمی برای تبلیغ نوشابه انرژی زا! + عکس
خوانندگی نیوشا ضیغمی در تبلیغ یک نوشیدنی مورد توجه بسیاری از کاربران فضای مجازی قرار گرفته است 

نیوشا ضیغمی با حرکات ریتمیک و خوانندگی در یک تبلیغ با آهنگی از ۲۵ باند

نیوشا ضیغمی ، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، در تیزر تبلیغاتی نوشابه انرژی زا به حالت ریتمیک خوانندگی کرد.

رقص و خوانندگی نیوشا ضیغمی
رقص و خوانندگی نیوشا ضیغمی

آهنگ موزیک ویدئوی تبلیغاتی نوشابه، کپی ای از یکی از کارهای یک گروه موسیقی لس آنجلسی به نام ۲۵ باند است و اکنون در سایت و اینستاگرام رسمی مربوط به نوشابه منتشر شده است.

نیوشا ضیغمی در ویدئو تبلیغاتی نوشابه انرژی زا
نیوشا ضیغمی در ویدئو تبلیغاتی نوشابه انرژی زا

بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی متولد ۱۳۵۹ در تهران و دارای مدرک لیسانس در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

ضیغمی با شرکت در کلاس‌ های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفت و توسط این مؤسسه به مسعود جعفری‌ جوزانی معرفی شد. پس از فارغ‌ التحصیلی از این کلاس‌ ها در مجموعه ی تاریخی در چشم باد به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی نقش یک دختر روستایی شمالی را ایفا کرد. سریال در چشم باد اولین تجربه ی بازیگری جدی ضیغمی بود.

خوانندگی نیوشا ضیغمی در یک تبلیغ
خوانندگی نیوشا ضیغمی در یک تبلیغ

نیوشا ضیغمی در سال ۸۳ با بازی در فیلم سینمایی مواجهه به کارگردانی سعید ابراهیمی فر پا به عرصه ی سینما گذاشت.

نیوشا ضیغمی درباره ی ورود خود به عرصه ی بازیگری در مصاحبه ای گفته: «وقتی می خواستم وارد بازیگری شوم مادرم مخالفت نمی کرد ولی آن دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می گرفت اما پدرم با بازیگر شدن من زیاد موافق نبود. پدرم اصولاً کارهای علمی را دوست داشته و دارد و ترجیح می داد من پزشک یا مهندس شوم تا بازیگر! وقتی وارد این عرصه شدم و با کار آقای جوزانی شروع کردم و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد.»


نیوشا ضیغمی در کنار همسرش آرش پولادخان
نیوشا ضیغمی در کنار همسرش آرش پولادخان

سریال راستش را بگو به کارگردانی محمدرضا آهنج، محصول سال ،۹۰ دومین تجربه ی تلویزیونی ضیغمی بود. او کار در شبکه نمایش خانگی را هم با مجموعه ی رالی ایرانی به کارگردانی آرش معیریان در سال ۹۷ تجربه کرد.

نیوشا ضیغمی برای نقش آفرینی اش در فیلم سینمایی شوریده به کارگردانی محمدعلی سجادی محصول سال ۸۳، نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر شد. فیلم شوریده دومین تجربه ی سینمایی ضیغمی بود.

نیوشا ضیغمی و دخترش لنا
نیوشا ضیغمی و دخترش لنا

نیوشا ضیغمی و همسرش، آرش پولادخان در سال ۹۷ صاحب دختری به نام لنا شدند. خواهر نیوشا ضیغمی، روشا ضیغمی هم که متولد ۱۳۶۹ است در عرصه ی بازیگری فعالیت دارد.

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com