امین تارخ، ریحانه پارسا را با خاک یکسان کرد: بی ریشگی شخصیتی دارد! + عکس
امین تارخ بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگوی جدید خود به انتقاد از ریحانه پارسا پرداخت 

کنایه های تند امین تارخ به ریحانه پارسا: فقط دنبال فالوئر است!

امین تارخ که به تازگی مصاحبه ای با رادیو تهران داشته، در بخشی از گفتگوی خود بدون آنکه نام شخص خاصی را به زبان آورد درباره ی یک خانم بازیگر و حواشی بی پایانش صحبت کرد که تصور می شود کنایه ای به ریحانه پارسا باشد.

در این گفتگو تارخ در پاسخ به صحبت مجری درباره ی بیراهه رفتن نسل جدید بازیگران گفت:

«البته این مسأله در مورد همه ی افرادی که وارد این حرفه می شوند صدق نمی کند اما در مورد برخی اینگونه است. به نظرم علت آن بی ریشگی شخصیتی است… یک خانمی هست اسمش را گذاشته بازیگر ولی از صبح تا شب فقط دنبال این است که چطور فالوئرهایش را زیاد کند. گاهی مویش را کوتاه می کند گاهی مویش را بلند می کند. گاهی ازدواج می کند گاهی طلاق می گیرد. من فکر می کنم مردم متوجه هستند و دوغ را از دوشاب تشخیص می دهند. هیچ چیزی از چشم مردم پنهان نمی ماند. همه می فهمند که چه کسی دارد با اصالت کار می کند و چه کسی آمده تا یک شهرت کاذب برای خود دست و پا کند و از طریق آن درآمدزایی کند.»

ریحانه پارسا بازیگر تازه کار که بیشتر به واسطه ی حواشی پیرامونش شناخته می شود همواره به خاطر جنجال آفرینی هایش مورد انتقاد قرار گرفته است. پارسا که متولد متولد ۷۷ در تهران است، در سال ۹۷ با اولین تجربه ی رسمی بازیگری خود در سریال «پدر» ساخته ی بهرنگ توفیقی به شهرت رسید. فعالیت رسمی کوتاه مدت او در عرصه ی بازیگری با حواشی و جنجال های زیادی همراه بود؛ از انتشار عکس های جنجالی از خود در اینستاگرام و پوشش های متفاوت و بعضاً عجیب در مراسم ها گرفته تا رفتارها و ژست های حاشیه ساز در نشست خبری و روابط شخصی پر حاشیه.

لایو کشف حجاب ریحانه پارسا
لایو کشف حجاب ریحانه پارسا

ریحانه پارسا که مدتی است در ترکیه به سر می برد، چندی قبل در لایوی اینستاگرامی کشف حجاب کرد و از تصمیم خود برای مهاجرت و کناره گیری از بازیگری و سینمای ایران خبر داد.

بیشتر بدانید : ریحانه پارسا کشف حجاب کرد، بهنوش بختیاری واکنش نشان داد! + عکس و توضیحات

پارسا همچنین در مصاحبه ای که به درخواست خودش با مسیح علینژاد، خبرنگار جنجالی ساکن آمریکا داشت اعلام کرد او و مهدی کوشکی هرگز با یکدیگر عقد نکرده بودند. او در این گفتگو و مصاحبه ی دیگری که با رسانه ی رادیوفردا داشت ادعا کرد در زمان فعالیت بازیگری اش در ایران ۴ حکم کیفری تحت عناوین مختلف برایش صادر شده و او ۶ ماه ممنوع الکار شده بود و فشارهای روانی ناشی از این اتفاقات او را از سینمای ایران فراری داد.

پارسا همچنین مدعی شده از زمان کشف حجابش تحت تهدید و فشار است. او در لایوی اینستاگرامی با چشمانی گریان به مخاطبان خود گفت اگر خبری از او نشد بدانند این تهدیدها وجود داشته.

ریحانه پارسا در روزهای اخیر به انتشار تصاویر و ویدئوهای نامتعارفی از خود پرداخته است که از تصمیم جدی او برای عدم بازگشت به کشور حکایت دارد.
 

اینستاگرام ریحانه پارسا
اینستاگرام ریحانه پارسا

 

بیشتر بدانید : ریحانه پارسا برهنه شد! اما تو گلشیفته نیستی! + تصاویر

بیشتر بدانید : ریحانه پارسا از دنیای هنر خداحافظی کرد؟! + عکس

بیشتر بدانید : مهاجرت، کشف حجاب و سایت های شرط بندی: جنجال جدید ریحانه پارسا + عکس

بیشتر بدانید : مهاجرت ریحانه پارسا و تهدید عجیبش: بگذارید سکوت کنم! + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com