ماجرای خودکشی مهناز افشار به روایت خودش! + عکس
مهناز افشار بازیگر سینما که پس از مدت ‌ها به توییتر بازگشته بود، توییت‌هایی را درباره خودکشی و مرگ خودخواسته منتشر کرد و نوشت خود او دو بار تصمیم به خودکشی گرفته است

مهناز افشار: دو بار تصمیم به خودکشی گرفتم

مهناز افشار که قرار است به زودی با ابی، آرش و نازنین نور، با ادامه برنامه "پرشیاز گات تلنت" بازگردد، در توییتر خود نوشت: "به نظرم مرگ ناشی از خودکشی نمیتونه انتخاب از سر خوشبختی و رضایت باشه که بهش حتی برچسب حق انتخاب و مهر تایید بزنیم. انتخابی که از سر ناچاری و ناتوانی منجر به مرگ بشه دیگه انتخاب نیست! سعی کنیم برای نجات و امید دادن راه‌های بهتری بهم پیشنهاد کنیم و تشویق به زندگی رو الگو قرار بدیم"

او سپس از تجربه خود برای تصمیم به خودکشی چنین نوشت: "من هم دوبار تصمیم به خودکشی گرفتم یکبار وقتی پدرم فوت شد و فکر کردم زندگی دیگه معنی نداره و بار دوم هم حدود ۷ سال پیش بود. خیلی شجاع نبودم و تا نیمه راه تجربه‌اش کردم. یکی از دلایلی که اینقدر برای «زندگی کردن» فریاد میزنم تجربه این لحظه است و حالا قدر زندگی رو‌ میدونم!حتی به سختی"

مهناز افشار سپس نوشت: و در آخر و بعد این اعتراف باید بگم خانم‌ها و آقایان چه آنها که هم نظر هستیم و چه آنها که کاملا متضاد باید اینو بدونیم خوبه که این حق زیبای حیات را از خودمون و دیگران دریغ نکنیم و همدیگرو به امید و زیستن و‌ تلاش تشویق کنیم . بالاخره هممون دیر یا زود با هر باوری خواهیم رفت.

داستان خودکشی مهناز افشار
داستان خودکشی مهناز افشار

این بازیگر از دو سال قبل به خارج از کشور مهاجرت کرده و در برنامه استعدادیابی "پرشیاز گات تلنت" که از یک شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان پخش می‌شود به‌عنوان داور فعالیت می‌کند.

 

بیشتر بدانید : مهناز افشار، نقاشی نیمه برهنه و داستان 4 مرد جوان در آلمان + عکس

بیشتر بدانید : مهناز افشار به سیم آخر زد: بی عدالتی تاوان داره! + عکس

بیشتر بدانید : مهناز افشار از پرشیا گات تلنت خداحافظی کرد! شایعه یا واقعیت؟ + عکس

بیشتر بدانید : حاشیه های حضور مهناز افشار در پرشیا گات تلنت + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: iranart.news