جشنواره فیلم فجر، با تسلیت درگذشت علی انصاریان، او را چهره‌ای ملی معرفی کرد که جدا از کارنامه ورزشی‌اش، با حضور در فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی، به محبوب قلب‌های مردم ایران تبدیل شده بود

پیام تسلیت جشنواره فیلم فجر برای درگذشت علی انصاریان

سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، در پیامی، درگذشت علی انصاریان، بازیکن سابق تیم‌های ملی و پرسپولیس و بازیگر سینمای ایران را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

«علی‌انصاریان، به عنوان یک چهره ملی، محبوب قلب‌های مردم ایران بود. در شرایطی که او دراماتیک ‌ترین روزهای عمر خود را سپری می‌کرد، امیدوار و دعاگو بودیم که این ورزشکار عزیز و بازیگر خوش‌ذوق سینما با اولین حضورش درجشنواره فیلم فجر بتواند بدرخشد که... البته درخشید و ستاره ماند و به نور پیوست.

ستاد برگزاری سی‌و نهمین جشنواره فیلم فجر، همراه با مخاطبان سینما و همه مردم ایران، فقدان این هنرمند و ورزشکار مردمی را تسلیت می‌گوید و ضمن طلب آمرزش برای علی انصاریان عزیز از درگاه حق، سلامت همه بیماران را آرزومند است.»

علی انصاریان که بر اثر ابتلا به کرونا، عصر امروز (چهارشنبه ۱۵ بهمن) درگذشت، بازیگر فیلم «رمانتیسم عماد و طوبا» بود که در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. 

 

بیشتر بدانید : صحبت های سیدجواد هاشمی درباره علی انصاریان

بیشتر بدانید : درخواست علی انصاریان روی تخت بیمارستان از مردم!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X