سیمرغسیمرغ

جورج كلونی»، از جمله بازیگران هالیوودی علاقمند به كشور ایران و رسم و رسوم این مرز و بوم در یكی از مصاحبه‌های اخیر خود نسبت به ایران ابراز علاقه كرده و گفت..
«جورج كلونی»، از جمله بازیگران هالیوودی علاقمند به كشور ایران و رسم و رسوم این مرز و بوم در یكی از مصاحبه‌های اخیر خود نسبت به ایران ابراز علاقه كرده و گفت: آرزو دارم كه به ایران سفر كنم كه به احتمال زیادی بخشی از ماموریت جدید من بعنوان سفیر صلح سازمان ملل سفر به این كشور خواهد بود.
وی ضمن اشاره به این مطلب كه یكی از دوستان صمیمی او یك فرد شیرازی است، افزود: شیراز یكی از مهمترین شهرهای ایران با شاعرانی فرهیخته و ستودنی است،كه این شاعران در شعرهای خود از زیبایی شیراز الهام گرفته‌اند، این شهر همچنین در بردارنده اماكن تاریخی بسیار قدیمی و زیبا از جمله بنای تاریخی پرسپولیس است.
«كلونی» همچنین در این مصاحبه از علاقه خود به غذاهای لذیذ ایرانی از جمله آش رشته، قورمه سبزی و باقالی پلو اشاره كرد.
به گزارش فارس، «جورج كلونی»، 6 می سال 1961 در آمریكا متولد شد، وی فعالیت خود در عرصه بازیگری را از سال 1978 با بازی در یك سریال تلویزیونی آغاز كرد، او در مجموع، 63 اثر تلویزیونی و سینمایی در كارنامه خود دارد .
 
منبع:irasun
a
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!اعتراض زنان به قانون جدید سقط جنین بر روی فرش قرمز جشنواره کن!

فرش قرمز جشنواره کن بار دیگر به صحنه اعتراض سیاسی تبدیل شد و روز شنبه حامیان حق انتخاب زنان برای سقط جنین پیش از نخستین نمایش فیلم مستند «بگذار قانون باشد» ساخته خوان سولاناس کارگردان آرژانتینی روی فرش قرمز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

ads-culture-left-2
 
X