سیمرغسیمرغ

یكی دیگر از برنامه هایی كه در حاشیه این نشست و به مناسبت روز اسناد ملی قرار است انجام شود، افتتاح نمایشگاهی از قباله‌های ازدواج دوره قاجار است ...


آلبومی با 96 برگ از نامه های امیركبیر به ناصرالدین شاه كه به خط خود میرزا و یا منشی وی نگاشته شده، در گنجینه اسناد ملی رونمایی می شود.  
آلبومی با 96 برگ از نامه‌های امیركبیر به ناصرالدین شاه كه به خط خود میرزا و یا منشی وی نگاشته شده، در گنجینه اسناد ملی رونمایی می شود.
 هم‌چنین نامه‌هایی از میرزا آقاخان نوری در مورد امیركبیر و چند نامه از ناصرالدین شاه به امیركبیر و دیگران نیز در این آلبوم جمع آوری شده است .
 
رونمایی از  آلبوم شماره 122 از مجموعه بیوتات گنجینه اسناد ملی ، قرار است در حاشیه نشست خبری روز اسناد ملی انجام شود.
 این نشست خبری با حضور "علی اكبر اشعری" مشاور فرهنگی رئیس جمهوری و رئیس سازمان اسناد و كتابخانه ملی ایران سه شنبه 17 اردیبهشت 87 در محل ساختمان گنجینه اسناد ملی برگزار می‌شود. 
  
یكی دیگر از برنامه هایی كه در حاشیه این نشست و به مناسبت روز اسناد ملی قرار است انجام شود، افتتاح نمایشگاهی از قباله‌های ازدواج دوره قاجار است . 
  ساختمان گنجینه اسناد ملی ایران در ابتدای خیابان كوشا واقع در بزرگراه حقانی، بعد از پل همت قرار گرفته است.
 
 
گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ .www.seemorgh.com/culture
 
منبع : خبرگزاری میراث

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X