در حالی این افتخار را برای ایران به دست آورد که 51300 اثر از 67 کشور جهان در مسابقه بین‌المللی انجمن هیکاری ژاپن شرکت داده شده بود و تنها 200 اثر شایسته دریافت نشان و دیپلم افتخار شناخته شد...
 
دختر 9 ساله تهرانی با کشیدن نقاشی از یک مزرعه ایرانی که خانوادهای در آن به کار و تلاش مشغولند، جایزهای بین المللی از ژاپن را برای خود به ارمغان آورد.  
خبرگزاری میراث فرهنگی‌_گروه میراث فرهنگی_ دختر 9 ساله تهرانی با کشیدن نقاشی از یک مزرعه ایرانی که خانواده‌ای در آن به کار و تلاش مشغولند، جایزه‌ای بین‌المللی از ژاپن را برای خود به ارمغان آورد.
به گزارش روابط عمومی كانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، "کیمیا عباسی" عضو مرکز آفرینش‌های فرهنگی، هنری کانون در تهران به زیبایی جلوه‌ای از همراهی انسان و طبیعت را در یک مزرعه ایرانی به تصویر کشید تا برگزار کنندگان مسابقه بین‌المللی نقاشی هیکاری در ژاپن، نشان نقره‌ای و لوح تقدیر این رقابت هنری معتبر در سطح جهان را به وی اهدا كنند.
 کیمیا در حالی این افتخار را برای ایران به دست آورد که 51300 اثر از 67 کشور جهان در مسابقه بین‌المللی انجمن هیکاری ژاپن شرکت داده شده بود و تنها 200 اثر شایسته دریافت نشان و دیپلم افتخار شناخته شد.
 از ایران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آثار 68 عضو خود را به این رقابت که با موضوع آزاد برگزار شد، ارسال کرده بود.
 
گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ.
www.seemorgh.com
منبع : خبرگزاری میراث
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
برندگان جوایز کن 2019 انتخاب شدند برندگان جوایز کن 2019 انتخاب شدند

ساعتی پیش مراسم اختتامیه هفتاد و دومین دوره جشنواره فیلم کن به پایان رسید و برنده نخل طلای کن ۲۰۱۹ فیلم «پارازیت» ساخته بونگ جون-هو از کره جنوبی شد

 
X