هرچند جواد شمقدری (معاون سینمایی) در مصاحبه‌های مختلف اعلام كرده بود كه گلشیفته فراهانی می‌تواند به ایران بازگردد با این حال عده‌ای تلاش كردند...

خبر حضور گلشیفته فراهانی در ایران و ساخت فیلم بلند وی را دوستان خانواده فراهانی و یكی از مدیران سینمایی كشور تكذیب كرد. هم‌اكنون خانواده فراهانی برای دیدار با او به پاریس سفر كرده‌اند.
 
ایلنا: از زمانی كه گلشیفته فراهانی به خارج از كشور سفر كرد و در یكی از فیلمهای سینمایی هالیودی حضور پیدا كرد؛ بحث بازگشت و حضور مجدد وی در ایران به یكی از موضوعات جنجال برانگیز تبدیل شد و هرچند جواد شمقدری (معاون سینمایی) در مصاحبه‌های مختلف اعلام كرده بود كه گلشیفته فراهانی می‌تواند به ایران بازگردد با این حال عده‌ای تلاش كردند تا حساسیت این موضوع را همیشه حفظ كنند. و آنچه كه در چند روز گذشته در فضای رسانه‌ای كشور به گوش رسید؛ نشان از وجود همین فضای محسوس دارد تا آنجاكه برخی سایت‌ها نیز بازگشت فراهانی را به تهران در روزهای اخیر نشانه رفتند و گاه موضوع تا حد ساخت اولین فیلم بلند سینمایی این بازیگر نیز داغ شد.
اما پیگیری‌های خبرنگار ایلنا در ماجرای بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران به جایی نرسید و مشخص شد این بازیگر اصلا به ایران سفر نكرده است و خبر مربوط به ساخت فیلم توسط وی؛‌ درحالی منتشر شده كه اصل خبر یعین بازگشت وی به ایران نیز تكذیب شد.
خبر عدم حضور وی در ایران را علاوه بر دوستان خانواده فراهانی كه یكی از مسولان سینمایی كشور نیز تكذیب كرده و آن را در حد شایعه دانسته‌اند.
براساس پیگیرهای خبرنگار ایلنا، گلشیفته فراهانی نه تنها به ایران نیامده بلكه براساس گفته دوستان نزدیك خانواده فراهانی، این خانواده برای دیدار با فرزند خود(گلشیفته فراهانی) به پاریس سفر كرده‌است.
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: ilna.ir
مطالب پیشنهادی:
روایت‌های ناتمام از حضور «گلشیفته» در ایران!!
 
 

پربیننده های این بخش

 
X