اینکه آنیستن ایده‌های جذابی برای ساخت این فیلم دارد، اما این کار چندان ساده نیست. کاکس یکی از مشکلات را این می‌داند که لوکیشن اغلب سریال‌ها...
 
کورتنی کاکس یکی از بازیگران مجموعه تلویزیونی «دوستان» اعلام کرد جنیفر آنیستن، همبازی‌اش در این سریال قصد دارد فیلمی سینمایی درمورد دورهم جمع شدن شخصیت‌های مجموعه بسازد.
به گزارش خبرآنلاین، کورتنی کاکس به خبرنگاران گفت آنیستن پس از دیدن موفقیت فیلم سینمایی «جنسیت و شهر» براساس سریالی به همین نام در گیشه به این فکر افتاد. موفقیت قسمت دوم این فیلم سینمایی آنیستن را در تصمیمش جدی‌تر کرده است.
با اینکه آنیستن ایده‌های جذابی برای ساخت این فیلم دارد، اما این کار چندان ساده نیست. کاکس یکی از مشکلات را این می‌داند که لوکیشن اغلب سریال‌ها نامحدود بوده و در تمام شهر فیلمبرداری شده‌اند، در حالیکه لوکیشن سریال «دوستان» محدود به آپارتمانی در نیویورک و کافی‌شاپی در سنترال پارک بوده است.
یکی دیگر از مشکلات نیز دور هم جمع کردن شخصیت‌های این سریال است. علاوه بر این دیوید کرین و مارتا کافمن خالقان این سریال که از سال 1994 تا 2004 پخش می‌شد نیز خبری از برنامه کاری‌اشان و درنتیجه فرصت نوشتن فیلمنامه منتشر نکرده‌اند.
«دوستان» از شبکه ان‌بی‌سی پخش می‌شد و شش شخصیت اصلی بسیار موفق داشت: مونیکا، ریچل، فوب، راس، جویی و چندلر. هر کدام از این شخصیت‌ها با دیگری متفاوت بودند و قسمت‌های حدودا 30 دقیقه‌ای سریال زندگی آنها و مشکلاتشان را دنبال می‌کرد.
سریال «دوستان» در تلویزیون بیش از 100 کشور نمایش داده شده‌ است. این مجموعه زمان پخش، جوایز زیادی به دست آورد، از جمله شش جایزه امی (اسکار تلویزیونی) برای بهترین سریال کمدی، یک جایزه گلدن گلوب و 56 جایزه دیگر. این سریال در مجموع 152 مرتبه هم نامزد جایزه‌های مختلف بود.
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir
 
 

پربیننده های این بخش

 
X