در پی اظهارات مجری مراسم افتتاحیه فیلم «هفت دقیقه تا پاییز» ساخته «علیرضا امینی» كه عصر 28 خرداد ماه در تالار ایوان شمس برگزار شد، «هدیه تهرانی» نقل قول‌های مطرح شده درباره بدقولی وی...

به گزارش فارس، هدیه تهرانی با اشاره به این كه برپایی مراسم فرش قرمز متناسب با جامعه ما نیست، گفت: به هیچ‌كس قول شركت در مراسم فرش‌قرمز افتتاحیه فیلم «هفت دقیقه تا پاییز» را نداده‌ بودم.
در پی اظهارات مجری مراسم افتتاحیه فیلم «هفت دقیقه تا پاییز» ساخته «علیرضا امینی» كه عصر 28 خرداد ماه در تالار ایوان شمس برگزار شد، «هدیه تهرانی» نقل قول‌های مطرح شده درباره بدقولی وی برای حضور در این مراسم را تكذیب كرد.
بنا بر این گزارش، در مراسم فوق مجری مراسم، بارها از غیبت «هدیه تهرانی» گلایه كرد و از قول این بازیگر، از حضار به دلیل بدقولی وی عذرخواهی كرد.
در این راستا، «هدیه تهرانی» طی تماسی اعلام كرد: «اینجانب به هیچ عنوان و به هیچ‌كس قول شركت در این مراسم را نداده بودم».
وی افزود: «مردم خود بهتر می‌دانند كه من معمولا در چنین مراسم‌هایی كه با سروصدا و تشریفات خاص (همچون پیاده شدن از لیموزین و راه‌رفتن بر روی فرش قرمز و...!) همراه است، حاضر نمی‌شوم و اصولا این حضور را به دلیل عدم تناسب با شرایط روز جامعه، جایز نمی‌دانم.»
مجری مراسم فرش قرمز «هفت دقیقه تا پاییز» در مراسم جمعه شب گفته بود: متاسفانه هدیه تهرانی جایی كه قول نمی‌دهد، می‌رود و خود را دچار مشكل می‌كند اما جاهایی كه قول داده و حضورش مشكل‌ساز نخواهد بود، حضور نمی‌یابد!
 
 گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: farsnews.com
 
مطالب پیشنهادی:
از خلف وعده هدیه تهرانی تا ترانه‌خوانی حامد بهداد!
گزارش تصویری: فرش قرمز فیلم سینمایی هفت دقیقه تا پائیز
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X