«عصای پیری» داستان زوجی را روایت می‌کند که به سبب مشکل ناباروری، از یکدیگر جدا می‌شوند. سی سال بعد مرد همسر سابقش را در خانه سالمندان می‌بیند و این...

همایون ارشادی و پایان بی انتها
همایون ارشادی بازی در فیلم سینمایی «بی انتها»، به کارگردانی «امیرحسین جهدوست» را به پایان رساند. این فیلم، نخستین اثر بدون قطع سینمای ایران است. «بی انتها» که هم اکنون مراحل پایانی جلوه های ویژه و صداگذاری را پشت سر می‌گذارد، ظرف سه هفته آینده آماده نمایش می‌شود. این فیلم درباره دختری به نام «افسانه» است که ساعت ده و نیم صبح، با انبوهی خرید وارد خانه می‌شود. او تصمیمی‌دارد که باید راس ساعت دوازده، آن را انجام دهد. اما در این راه با مشکلاتی مواجه می‌شود. در فیلم «بی انتها» به جز همایون ارشادی بازیگران دیگری چون آیلین حسینیان، آزاده ریاضی، مرتضی یونس زاده، آتش گرگانی و نیما شاهرخ شاهی نیز ایفای نقش کرده اند. کارگردان «بی انتها» در ساخت این فیلم، از مشورت های علیرضا رئیسیان، اصغر عبداللهی و حسین لطیفی، بهره برده است. همایون ارشادی که با بازی در «طعم گیلاس» عباس کیارستمی‌به سینمای ایران معرفی شد، در فیلم هایی چون «درخت گلابی» داریوش مهرجویی «عشق گم شده» سعید اسدی و «واکنش پنجم» تهمینه میلانی، ایفای نقش کرده است.

پریوش نظریه در جست وجوی بهشت
پریوش نظریه به عنوان یکی از بازیگران جدیدترین فیلم «بیژن میرباقری»، با عنوان «در جست وجوی بهشت» ایفای نقش خواهد کرد. مرحله پیش تولید این فیلم که به زودی در تهران جلوی دوربین خواهد رفت، به تازگی آغاز شده است. کارگردان «در جست و جوی بهشت» هم اکنون مشغول انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین است. تصویربرداری این فیلم طبق برنامه ریزی های انجام شده، حدود یک ماه به طول می‌انجامد. این فیلم راوی سرگذشت کسانی است که دست تقدیر، آن ها را مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. تاکنون به جز پریوش نظریه، حضور سحر دولتشاهی و الهام کردی برای ایفای نقش های اصلی قطعی شده است. اما هنوز بازیگر نقش اصلی مرد «در جست وجوی بهشت» مشخص نشده است. این فیلم که تهیه کنندگی آن را «محمد داوودی» برعهده دارد، به سفارش مرکز سیمافیلم تولید می‌شود. پریوش نظریه فیلم های «زندگی با چشمان بسته»، «دوزخ، برزخ، بهشت»، «چراغی در مه»، «کیمیا و خاک» و «تک درخت ها» را آماده نمایش دارد.

ایرج نوذری به «ملکوت» پیوست
ایرج نوذری به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی «ملکوت»، به کارگردانی «محمدرضا آهنج» پیوست. تصویربرداری این سریال که قرار است ماه رمضان از شبکه دوم سیما پخش شود، هم اکنون در روستای کن تهران ادامه دارد. مجموعه تلویزیونی «ملکوت» که در ۳۰ قسمت ساخته می‌شود، به زندگی مرد متمولی به نام «حاج فتاح» می‌پردازد که روزهای اول ماه رمضان، تصادف می‌کند و در بیمارستان بستری می‌شود. وی در بیمارستان ماجراهای عجیبی را پشت سر می‌گذارد. در مجموعه تلویزیونی «ملکوت» به جز ایرج نوذری دیگر بازیگرانی چون محمدرضا شریفی نیا، احمد نجفی، رضا رویگری، علی دهکردی، کوروش تهامی، نیما شاهرخ شاهی، رز رضوی، مهشید افشارزاده، فریبا متخصص و ترلان پروانه، حضور دارند.

آزیتا حاجیان با عصای پیری می‌آید

آزیتا حاجیان بازی در فیلم«عصای پیری»، به کارگردانی «رضا غفاری» را به نیمه رساند. این فیلم که قرار است به مناسبت روز پدر، از تلویزیون پخش شود، شانزدهم خرداد در فرمانیه تهران جلوی دوربین رفت. «عصای پیری» داستان زوجی را روایت می‌کند که به سبب مشکل ناباروری، از یکدیگر جدا می‌شوند. سی سال بعد مرد همسر سابقش را در خانه سالمندان می‌بیند و این، آغاز یک ماجرا می‌شود. به جز آزیتا حاجیان دیگر بازیگرانی چون پرویز پورحسینی، رضا بنفشه خواه، روشنک عجمیان، فرید شکرآبی، مرتضی کاظمی، ساقی زینتی، پرستو پاشایی، احمد یاراحمدی و علیرضا اسدی در «عصای پیری» بازی دارند. آزیتا حاجیان که در فیلم هایی چون «روبان قرمز»، «باغ فردوس پنج بعدازظهر»، «محیا»، «خواب زمستانی» و «شمعی در باد» ایفای نقش کرده است، چندی پیش با «تاکسی نارنجی»، میهمان سینماهای کشور بود. آزیتا حاجیان فیلم «کیمیا و خاک» عباس رافعی را آماده نمایش عمومی‌ دارد.
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: khorasannews.com
 
مطالب پیشنهادی:
 تازه‌ترین عكس‌ها و خبرها از تله‌فیلم «عصای پیری» برای روز پدر
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X