آخرین دستمزد وی، 40 میلیون تومان برای بازی در فیلم پوپک و مش ماشالله است. البته منیژه حکمت تهیه کننده این فیلم در زمان اکران این فیلم اعلام کرده بود که...

 آخرین ارقام دستمزد هنرپیشه ها، که برخی به گفته خودشان و برخی از زبان علی سرتیپی پخش کننده، سینمادار و تهیه کننده سینمای کشور  و برخی به نقل از منابع آگاه،  به این شرح می باشد:
 
1) مهناز افشار:
آخرین دستمزد وی، 40 میلیون تومان برای بازی در فیلم "پوپک و مش ماشالله" است. البته "منیژه حکمت" تهیه کننده این فیلم در زمان اکران این فیلم اعلام کرده بود که به واسطه دوستی اش با افشار دستمزد پایینی را به وی داده است!
 
2) لیلا حاتمی:
دستمزد وی بالای 50 میلیون تومان است.
 
3) الناز شاکر دوست:
مبلغ دستمزد وی برای بازی در هر فیلم 40 میلیون تومان است.
 
4) مریلا زارعی:
دستمزد وی 40 میلیون تومان است.
 
5) علی صادقی:
سرتیپی گفته است که وی برای بازی در یک سکانس 3 روزه گفته است که 40 میلیون تومان می‌گیرد ولی با کمی صحبت با او ظاهرا صادقی به سرتیپی تخفیف داده است.
 
6 و 7) بهرام رادان و محمدرضا فروتن:
این بازیگران تمایلی برای بازی در فیلمهای تجاری ندارند ولی برای بازی در اینگونه فیلمها رقم بین 70 تا 80 میلیون تومان می‌گیرند اما برای فیلمهای هنری رقم پایین تری می گیرند.
 
8و 9)رضا عطاران و امین حیایی:
 علی سرتیپی که از جمله پخش کننده های فیلم سینمای ایران است در گفتگو با زندگی ایرانی در مورد دستمزد عطاران چنین می گوید:
عطاران ارقام متفاوت بنا بر شرایط متفاوت دارد. او برای بازی در یک فیلم رقم 30 میلیون تومان گرفته و همزمان در فیلمی دیگر قرارداد 60 میلیون تومانی امضا کرده است وی در ادامه اضافه می‌کند که حیایی هم به همین شکل است.
 
9) هدیه تهرانی:
سرتیپی حضور هدیه تهرانی را تضمین فروش فیلم و بازگشت سرمایه می داند. او می‌گوید حاضر است برای بازی هدیه تهرانی در یک فیلم 100 میلیون تومان پول بدهد!
 
10)شهاب حسینی: دستمزد خود را با آنچه که قبلا در مطبوعات 40 میلیون تومان عنوان شده بود متفاوت دانست و البته قبلا در گفتگویی عنوان کرده بود که هر قرار دادی که بالای 40 میلیون تومان ببندد، مابقی را به مراکز خیریه خواهد داد.
 
11)احمد پور مخبر:
احمد پور مخبر ستاره این روزهای سینمای کمدی ایران است، که از مسن ترین بازیگران و البته نوپاترین آنها است و  اکنون می توان عنوان پرکارترین بازیگر  را نیز به وی داد.
ظاهرا رقم قرار داد وی برای بازی در هر فیلم حداقل 10 میلیون تومان می باشد که  بسیاری از تهیه کنندگان هم با رغبت بسیار این رقم را می پردازند و فقط مشکلشان این است که آنها باید 5_6 ماهی منتظر باشند تا بازی وی در فیلمهای مختلف تمام شود و نوبت به تهیه کنندگان جدید برسد.
 
12)محمد رضا گلزار:
چندی پیش خبری منتشر شد که وی برای بازی در یک فیلم رقم بین 150 تا 200 میلیون تومان پیشنهاد داده است.
 
13)لیلا اوتادی:
عنوان شده است که وی برای بازی در فیلم "پیتزا مخلوط" رقم 70 میلیون تومان گرفته که البته هنوز تایید نشده است.
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir 
 
مطالب پیشنهادی:
گران‌ترین بازیگر در هالیوود آنجلینا جولی؛ در ایران؟!!
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X