این فیلم توسط جیمز كامرون كارگردانی شده و با حمایت كمپانی فیلمسازی فوكس برای اكران در بهار سال ‌‌٢٠١٢ میلادی آن آماده خواهد شد...
 
به گزارش ایسنا، پروژه سینمایی «تایتانیك» سه‌بعدی برای اكران در آوریل سال ‌٢٠١٢ میلادی آماده می‌شود. 
این فیلم توسط جیمز كامرون كارگردانی شده و با حمایت كمپانی فیلمسازی فوكس برای اكران در بهار سال ‌‌٢٠١٢ میلادی آن آماده خواهد شد.
به نوشته یو.اس.ای.تودی، با توجه به پیش رو بودن یكصدمین سالگرد غرق شدن تایتانیك، این پروژه سینمایی در مرحله تولید قرار گرفته است.
بنابراین گزارش، با توجه به استقبال گسترده از «آوتار» در قالب سه‌بعدی در صورت ساخته شدن تایتانیك سه‌بعدی، این پروژه بازسازی شده در سینماها نیز به شكل سه‌بعدی به اكران خواهد رسید.
نسخه قبلی «تایتانیك» با كارگردانی كامرون و حضور بازیگرانی چون «كیت وینسلت» و «لئونارد دی كاپریو»، به عنوان دومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای جهان دست یافته است.
«آوتار» جدیدترین فیلم «كامرون» نیز با ‌‌٢/٦ بیلیارد دلاردر فروش جهانی ركورد بی‌سابقه‌ای از خود در گیشه به ثبت رسانده است.
كشتی تایتانیك در سال ‌١٩١٢ میلادی وقتی در نخستین سفر دریایی‌اش از بندری در انگلیس عازم شهر نیویورك در آمریكا بود، با یك كوه یخی برخورد كرد و غرق شد. این حادثه مرگ ‌١٥٢٢ نفر از مسافران كشتی را درپی داشت.
«جیمز كامرون»، كارگردان سرشناس هالیوود هفته گذشته رتبه سوم قدرتمندترین شخصیت سال ‌٢٠١٠ را به خود اختصاص داد.
كامرون با آثاری چون «تایتانیك» و «آواتار» عنوان خالق پرفروش‌ترین آثار تاریخ سینما را یدك می‌كشد.
 
 گردآوری:گروه فرهنگ وهنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X