سیمرغسیمرغ

به دنبال اختلاف وراث وسایل شخصی احمد شاملو در دادگستری کرج به حراج گذاشته شده است آیدا سرکیسیان با ....

به دنبال اختلاف وراث 
وسایل شخصی احمد شاملو به دنبال اختلاف شخصی ورثه امروز در دادگستری شهرستان كرج حراج می‌شود.  
حراج این اموال در حالی صورت می‌گیرد كه آیدا سركیسیان، همسر این شاعر نسبت به این موضوع رضایت ندارد.
سیاوش شاملو، فرزند احمد شاملو به خبرنگار فارس، گفت كه رضایت یا عدم رضایت همسر شاملو برای وی مهم نیست.
این در حالی است كه سیاوش شاملو سال گذشته گفته بود، بر اساس تفاهم‌نامه و موافقت‌نامه بین وراث احمد شاملو، اموال، وسایل و دارایی‌های شخصی این شاعر در قالب موزه‌ای نگهداری می‌‌شود.
با این حال سیاوش شاملو بار دیگر هدف از برگزاری این حراج را راه‌اندازی موزه عنوان كرد و گفت: امیدورام امروز بتوانم تمام وسایل را خودم بخرم.
وی گفت: مهم‌ترین بخش این حراجی، تندیس احمد شاملو است كه مددی آن را سال 62 ساخته و قیمت پایه آن 25 میلیون تومان تعیین شده است. دادگاه همچنین برای كتاب‌ها و لوح‌های شاملو قیمت پایه 53 میلیونی را در نظر گرفته است.
به گزارش فارس، حراجی كه امروز ساعت 10 صبح در دادگستری كرج انجام می‌شود به دنبال اختلافی است كه بین وراث احمد شاملو در گرفته است.
آبان ماه سال گذشته نیز قرار بود وسایل احمد شاملو به مزایده‌ گذاشته شود.
در تفاهم‌نامه‌ای كه سال گذشته بین وراث این شاعر بسته شد، قرار بود اموال و دارایی‌های احمد شاملو به‌طور تمام و کمال متعلق به موزه‌ این شاعر باشد و هیچ ‌یک از وراث حق دخل و تصرف شخصی در آن را نداشته باشند.


  
گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع : خبرگزاری فارس
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
جولیا رابرتز: به خاطر صحنه های ناجور بازی تاج و تخت را ندیدم!جولیا رابرتز: به خاطر صحنه های ناجور بازی تاج و تخت را ندیدم!

جولیا رابرتس بازیگر سرشناس آمریکایی و برنده جایزه اسکار فاش کرده که تا به حال حتی یک قسمت از «بازی تاج و تخت» را ندیده است. او در گفت‌وگو با پاتریشیا آرکت دیگر بازیگر برنده اسکار درباره دلایلش صحبت کرده است

ads-culture-left-2
 
X