«حجت الله ملاصالحی»، مدیر عامل این سازمان و رییس نخستین دوسالانه مجسمه سازی برای فضاهای شهری گفت: «هنرمندان مجسمه ساز تا تاریخ ...
 در ادامه دعوت هنرمندان برای شركت در دوسالانه مجسمه سازی برای فضاهای شهری فرصت ثبت نام طولانی تر شد. 
فرصت شركت در نخستین دوسالانه مجسمه سازی برای فضاهای شهری تا یك ماه دیگر تمدید شد.
«حجت الله ملاصالحی»، مدیر عامل این سازمان و رییس نخستین دوسالانه مجسمه سازی برای فضاهای شهری گفت: «هنرمندان مجسمه ساز تا تاریخ 12 مرداد ماه فرصت دارند در نخستین دوسالانه مجسمه سازی برای فضاهای شهری ثبت نام کنند.»
او افزود: «هنرمندان می توانند آثار پیشنهادی خود را در قالب CD تا تاریخ اعلام شده به دبیر خانه دو سالانه، واقع در " نگارخانه برگ" تحویل دهند.»
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری دلیل تمدید مهلت ثبت نام در این بینال را استقبال هنرمندان و خواست آنها برای شرکت در آن عنوان كرد كه در پی آن سازمان مجاب شد مهلت ثبت نام را تمدید کند.
دوسالانه های مختلفی كه در حوزه های مختلف هنری برگزار می شود امكانی برای رقابت هنرمندان به حساب می آید. هم اكنون این دوسالانه ها در حوزه هایی چون سفالگری، نگارگری، مجسمه سازی و عكاسی هرمندان را به خود می خوانند. از این رو دست اندركاران عرصه مدیریت شهری بر آن شده اند تا دوسالانه ای را در راستای مجسمه سازی برای فضاهای شهری نیز برگزار كنند. این بینال می رود تا نخستین دوره خود را تجربه كند.
نخستین دوسالانه مجسمه سازی برای فضاهای شهری از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران و با همکاری فرهنگستان هنر، خانه هنرمندان و انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران برگزار می شود.
نمایشگاه آثار ارسال شده به این دوسالانه از 15 مرداد ماه تا پایان آبان ماه برگزار می شود.
 
 
 

 
 گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/cultue
منبع: www.chn.ir
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
پرویز بهرام درگذشت + بیوگرافی و علت فوت پرویز بهرام درگذشت + بیوگرافی و علت فوت

پرویز بهرام، دوبلور سرشناس کشورمان، صبح امروز (دوشنبه ۶ خرداد)، پس از چند سال بیماری در سن ۸۶ سالگی درگذشت

 
X