سیمرغسیمرغ

این مسابقه در سال 2008 با موضوع آزاد برگزار و در پایان ، 559 دیپلم افتخار به کودکان...
 ده دیپلم افتخار در دهمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی «نوآ زاگورا»ی بلغارستان به کودکان و نوجوانان هنرمند ایرانی اعطا شد. این مسابقه در سال 2008 با موضوع آزاد برگزار و در پایان ، 559 دیپلم افتخار به کودکان 26 کشور جهان اهدا شد. 
 به گزارش واحد مرکزی خبر ، مائده یهرمی کودک 5/5 ساله تهرانی به عنوان کوچک‌ترین برنده ایرانی این مسابقه و ملیکا مینایی ، صبا گرجی ، پرستو قنبری ، نگین یزدانی به عنوان اعضای کتابخانه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تهران دیپلم افتخار این نمایشگاه بین المللی را کسب کردند .
غزل گودرزی ، کیمیا عباسی و ماه منیر هوایی به عنوان اعضای مرکز آفرینشهای فرهنگی و هنری این کانون در تهران ، نازنین قرنجیک عضور کانون گرگان و محمد رضا وکیل زاده از تهران دیپلم افتخار دریافت کردند .
بنا بر این گزارش ، امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز برای مشارکت فعال در این رقابت هنری ، دیپلم افتخار این نمایشگاه را کسب کرد.
 
 
 
 
 گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: www.jamejamonline.ir 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X